Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.best. ovale voet. H.60 cm.
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Platelen knobbelvaasje van Rozenburg met Italiaans decor genummerd 81 ca. 1900 13xø10cm. Cond.: G
3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U
12-Persoons theeservies 30-/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.
2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.
Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G
Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G
Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.
Mooie aardewerken paraplu vaas, ivoor kleur met rose en blauwe bloemen en zalmkleurige randversiering. H 62 cm ø28 cm
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)
Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)
Interessante tafel decoratie, 2e helft 20e eeuw,metaal in de vorm van een vogelfiguur met lange snavel,op één poot met 3 klauwen, ogen van 2 ametisten, staand op een onregelmatige bergkristal, op plex...
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G
Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.