Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Royal Albert,eetservies
Startpreis 300 EUR

Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...

Groot aardewerken beeld
Startpreis 300 EUR

Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.best. ovale voet. H.60 cm.

2 Plateel wandlampen
Ergebnis: 280 EUR

Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U

2 Chinese borden 18e eeuw
Startpreis 300 EUR

2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.

Rosenthal servies
Startpreis 300 EUR

34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...

Kanton vaas
Startpreis 300 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

Rozenburg vaasje
Startpreis 300 EUR

Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.

2 Imari vazen
Ergebnis: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Ergebnis: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U

Rozenburg vaasje
Startpreis 280 EUR

Platelen knobbelvaasje van Rozenburg met Italiaans decor genummerd 81 ca. 1900 13xø10cm. Cond.: G

3-Delig plateel stel
Ergebnis: 350 EUR

3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U

12 Pers theeservies
Startpreis 250 EUR

12-Persoons theeservies 30-/40-er jaren Maria bont Rosenthal met bloemmotief. o.a; theepot, melkkan, suikerpot en 12 kop en schotels.

2 Imari vazen
Startpreis 250 EUR

2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.

Vrijmetselaars glas
Startpreis 250 EUR

Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G

Chinese schotel 18e eeuw.
Startpreis 250 EUR

Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G

Ovale Chinese schotel
Startpreis 250 EUR

Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.

Keramiek parapluvaas
Startpreis 250 EUR

Mooie aardewerken paraplu vaas, ivoor kleur met rose en blauwe bloemen en zalmkleurige randversiering. H 62 cm ø28 cm

Porseleinen figuur
Startpreis 250 EUR

Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)

Porseleinen groep
Startpreis 220 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)

Figuur met bergkristal
Startpreis 220 EUR

Interessante tafel decoratie, 2e helft 20e eeuw,metaal in de vorm van een vogelfiguur met lange snavel,op één poot met 3 klauwen, ogen van 2 ametisten, staand op een onregelmatige bergkristal, op plex...

Swatof schotel
Ergebnis: 200 EUR

Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G

Rozenburg bierkruik
Startpreis 220 EUR

Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, manfiguur
Ergebnis: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

Porseleinen plaquette
Startpreis 200 EUR

Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.