3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G
3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G
Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
5 Delen Delfts blauw o.a; 3-Delig blauw kaststel (1 grote dekselpot en 2 knobbelvazen) 2x Blauwe handbeschilderde bloempotjes met oren. Alles 20e eeuw. Cond.: G