Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, ploegende paarden 48x34cm. Cond.: U
Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U
F. Pfenningschmidt 1930, olieverf op linnen, Fachwerck boerderij met ganzen 100x60cm. Cond.: G
Poll 1934, aquarel op papier, landschap met eenden en ganzen 48x35cm. Cond.: G
Johannes Josephus Garjeanne (Delft 1860 - 1930 Hilversum), gemengde techniek op papier, wintergezicht met beekje en knotwilgen (o.a. werken in het Frans Hals museum) 14x20cm. Cond.: U
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, riviergezicht 40x60cm. Cond.: R
Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met boten uit de 19e eeuw. 24x18cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e-19e eeuw, "Machina Guam Meditavetat Itala Tellus", 16x14cm. Cond.: G
J. van Veen, aquarel op papier, visser aan het water 50x60cm. Cond.: U
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Johannes Hessel Brolsma (1909 Groningen), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: U
Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U
Johan Haanstra (Holten 1914), gouache op papier, "Boeket" (1962), 50x65cm. Cond.: U
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U
Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G
Theo Ros (1935 Amsterdam), aquatint, weerspiegeling 41x32cm. Cond.: U
Gesigneerd H.O. 1980, gouache op papier, moderne compositie (retro) 50x70cm. Cond.: U