Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C.L. Freund 1086
C.L. Freund
Kein Mindestpreis
Verkauft
Stilleven, J.H.J. Halink 1092
Stilleven, J.H.J. Halink

Ergebnis:

30 EUR

C. Spies 1181
C. Spies
Kein Mindestpreis
C. Spies 1182
C. Spies
Kein Mindestpreis
Verkauft
Sabin 1228
Sabin

Ergebnis:

120 EUR

Aqaurel, boerenhoeve 1260
Aqaurel, boerenhoeve
Kein Mindestpreis
Paul Burgers, olieverf op doek 1323
Paul Burgers, olieverf op doek
Kein Mindestpreis
Verkauft
Aquarel, naar Louis Apol 1326
Aquarel, naar Louis Apol

Ergebnis:

40 EUR

2 Prenten en een schilderijtje 1356
2 Prenten en een schilderijtje
Kein Mindestpreis
Schilderij, watermolen 1362
Schilderij, watermolen
Kein Mindestpreis
Jaap Nefkens 1366
Jaap Nefkens
Kein Mindestpreis
H.P. van Eck 1377
H.P. van Eck
Kein Mindestpreis
Verkauft
H.P. van Eck 1379
H.P. van Eck

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Ongesigneerd 1381
Ongesigneerd

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
W. Kalshofen, stilleven 1383
W. Kalshofen, stilleven

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
J. Pieneman 1384
J. Pieneman

Ergebnis:

65 EUR

Stilleven 50-er jaren 1385
Stilleven 50-er jaren
Kein Mindestpreis
2 Aquarellen 1386
2 Aquarellen
Kein Mindestpreis
Verkauft
Schmidt, aquarel 1391
Schmidt, aquarel

Ergebnis:

25 EUR

Slager Jr. 1393
Slager Jr.
Kein Mindestpreis
Verkauft
Pabst 1397
Pabst

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Rodenburg 1401
Rodenburg

Ergebnis:

40 EUR

Hanton1928 1402
Hanton1928
Kein Mindestpreis
W. Bosman, landschap met boerderij 1430
W. Bosman, landschap met boerderij
Kein Mindestpreis