Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
E. Damstra 1151
E. Damstra

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Litho '77 1188
Litho '77

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
W. Mienstra 1194
W. Mienstra

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Boerin in landschap 1204
Boerin in landschap

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
J. Keller, appelbloesem 1253
J. Keller, appelbloesem

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Zijdedruk Japan 1255
Zijdedruk Japan

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Wim Bosman, winter in Holland 1261
Wim Bosman, winter in Holland

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Bloemen op vaas 1276
Bloemen op vaas

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
W. Bosman 1357
W. Bosman

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Robert Heijkoop 1106
Robert Heijkoop

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Robert  Heijkoop 1110
Robert Heijkoop

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Ets van een uil 1218
Ets van een uil

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Williams, litho kippen. 1233
Williams, litho kippen.

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Ingekleurde ets met boten 1317
Ingekleurde ets met boten

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schmidt, aquarel 1391
Schmidt, aquarel

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
J. Lorje 1404
J. Lorje

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Louis Landre, Ets 1318
Louis Landre, Ets

Ergebnis:

23 EUR

Verkauft
Schilderij met schepen 1189
Schilderij met schepen

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Piet Rackwitz, houtsnede 1273
Piet Rackwitz, houtsnede

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Schilderijen, vogels 1319
2 Schilderijen, vogels

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
B.Baaijens 1428
B.Baaijens

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Litho, Jan Toorop 1265
Litho, Jan Toorop

Ergebnis:

18 EUR

Verkauft
Zeefdruk, Merel Schouwman 1354
Zeefdruk, Merel Schouwman

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Schilderij 1169
Schilderij

Ergebnis:

10 EUR