3-Rijig designer collier WG 750/000 middeldeel met een roze tourmalijn druppel en briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, L.44 cm.,16 gr.
Collier GG/WG 585/000 bezet met briljanten 0.16ct.,L.42 cm.,6.4 gr.
Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.
Scharnier creolen GG585/000,bezet met briljanten 1.0ct TW/VS-SI 16.2 gr.
Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.
Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.40 ct.TW/IF, ø 17 mm.,9.5 gr. zijkanten mooi opengewerkt.
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat,blauwtopaas en citrien navette. L.15 mm.
Collier met 38 zeer fijne wit ,licht creme kleurige Zuidzee parels 10.5-15.5 mm.,met 2 sluitingen WG 750/000,L.44cm.
Oorstekers WG 750/000 met 2 briljanten 0.30ct.,TW/VSI en een zeer fijne zuidzee parel 13 mm.,op massieve vleugels. 13 gr.
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6en 5 mm.half gematteerd L 50 mm., 12.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne zuidzee parel 14 mm.,9.1 gr.
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Armband WG750/000,L 19cm.,bezet met 5 saffier cabochons 2.37 ct,12 briljanten 0.46 ct.,TW/SI kastensluiting en 2 veiligheidsluiting. voormalige verk.prijs €2948.-, 27.1 gr.
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Ring GG 585/000 met een ovale gefacceteerde tanzaniet en diamanten in baquette en briljant slijpsel, 0.5 ct W/SI, ø 66, 5.1 gr. van de ontwerper Ivens.
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Ring zilver verguld bezet met een zwarte diamant 1 ct.(met diamantpas) ø63 cm.
Ronde broche GG 14 kt., bezet met pareltjes en een briljantje 8.8 gr.
Hanger GG 14 kt.10.3 gr., erg mooi bewerkt, met 3 kwastjes,groene steen en 4 grijze pareltjes.(achterkant ook mooi bewerkt)
Mooie broche (kan ook als hanger) GG 14 kt.met grote onyx steen met mozaïek inlegwerk.6x4.5cm.26.2 gr.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Broche GG 585/000 met parels, saffier,robijn en een briljantje.0.02ct.,W/SI, 6.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.50ct W/SI.,en een Akoya kweekparel Ø9.5 mm.,4.4 gr.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.