Beeldje Dogan paar uit Burkina Faso, het beeldje is 40/50 jaar oud en 32 cm hoog
Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.
Bronzen ornament van een leeuw 20e eeuw. Vermoedelijk Duitsland 5xø17cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G
Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.
Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G
A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U
Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
E. Boisseau / Emile Andre (1842 -1923 Franrijk), "La defense Du Foyer Salon des Beaux Arts", groot bronzen beeld met mannelijke krijger en moeder met kind. Mooie kwaliteit en patina 61x36x27cm. Cond.:...
2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G
Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Afrikaans beeld 1e helft 20e eeuw,hout gesneden, zittende figuur, breuken zijn gelijmd.H 54 cm.
Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Paar buikdanseressen,Engeland, van gips bronskleurig gekleurd op vierkante sokkel met plakette "Moorish Dancer" aan achterzijde modelnummer. 1 figuur aan de teen licht beschadid. H.46.5 cm.
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Alabast figuur, gesign.Boeltzig,Reinhold (1863-1939)dt.jonge knielende jugendstil dame die vruchten opraapt, in de linkerhand een volle fruitschaal,Op een ronde sokkel,hoofdaanzet ger. H.35.5 cm.
Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.
Ad Leofantis, grote marmeren buste van een vrouw. 19e Eeuws in mooie kwaliteit (vermoedelijk Italië) 56x24x28cm. Cond.: G