Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.
Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, met een koffiekan,melkkan, suikerbak en een dienblad. Alles met een ovaal gecontourneerde vorm voorzien van graveerwerk. MT.: D. Aubert 's Gravenhage. 27x12x1...
Antieke 835/000 zilveren Empire theebus. Schuitvormig glad model met filetranden, afsluitbaar scharnierend deksel met sleutel. Deksel met knop op een rozet met bladmotief. Mr. J. A. van der Toorn-'s G...
Zilveren viscouvert, 12 persoons, 833/000, met 12 messen en vorken voorzien van een heft met parelrand en een blad fraai versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: Messen: Gerritsen Zilverfabriek,...
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel versierd met figuren en bokalen. MT.:H.Nijman, Kampen, jl.: E:1839, met rokhaak versierd met rocailles en een figuur. MT.: H.Hooijka...
Collier van 5 rijen paarse zoetwaterparels, ø 6x4mm, bevestigd aan een groot rond geelgouden streekslot, 585/000, rijkelijk versierd met filigrain, knopjes en gouden elementen in de vorm van palmetten...
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...
Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Amelander hoekkast met originele polychromie. Romeinse voorstelling. Afmeting: 113 x 58 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm
Hildo Hildebrand L. Krop. 1884 - 1970. Eskaf Covered bowl. Keramieken dekselvaas. 1920 / 1927. Afmeting: 24 x Ø 18 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.