Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.
Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren blauw/rood/bruin etc. Afmeting: 223 x 311 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vergulde houtgestoken spiegel met console. Rococo-stijl. 20e Eeuw. Barst in glas. Afmeting: H 135 x B 50 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.
Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Indonesische kris met damast lemmet, houten schede en heft. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Drie antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1890. Afmeting: H 44 - 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.
Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Zilver vergulde armband met paarse stenen. Armband met grote rechthoekige opengewerkte schakels met opgelegde filigrain bloemen, bezet met ovaal cabouchon geslepen paarse stenen. Voorzien van bakslot ...
Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.
Zilveren naaldenkoker, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en gevuld met 2 zilveren naalden. Totaal ca 20 gram. 10 cm. In goede staat
Brede geelgouden armband, 585/000, met pennen voorzien van schakels met een geslepen rand. Met bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte 19,5 cm. ca 10,7 gram Gedragen, verder in goede staat
Lot met diverse zilveren bedels, diverse gehaltes. Met o.a. molens, dieren, klavers en hartjes. totaal ca 46 gram. In goede staat.
Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Roségouden collier met hanger, 585/000, met rookkwarts. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. Grootte 18x11mm. lengte 50 cm. totaal ca 6,0 gram. Z...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø
Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...
Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Groot meerkleurig fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 208 x 208 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw met diverse medaillons in het midden. Afmeting: 300 x 400 cm.
Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.
Grote vergulde 19e eeuwse Louis Philippe spiegel met putti en facet geslepen spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 154 x B 72 cm. In goede staat.
Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.
Grote antieke blikken hutkoffer. Circa 1920. Afmeting: 43 x 43 x 67 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Houten doosje met schildering, gevuld met diverse sieraden met o.a. bloedkoralen colliers en hangers, zilveren munthanger met fl 10,- munt, diverse zilveren horloges en diverse broches.
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van guillouche bewerking met cirkels en sterren. Met een gravure op de binnenzijde van het deksel, G.H. Ylstra 1835. MT...
Twee kristallen flacons met zilveren dop, Flacon uit Boheems glas met floraal decor voorzien van een zilveren dop en kraag, 835/000, scharnier kapot, 12x5cm. en een ovaal kristallen bakje met een zil...
Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat
Fraaie zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd versierd met graveerwerk. MT.: C.J. Bruinings Joure, jl.; S:1877. 4,5x3x4,5cm. ca 24,5 gram. In zeer goede staat
Lot blauw glas met zilver, 925/000, tafelset met zout- en peperstrooier, één strooier heeft een barst in het glas, 2 ovale specerijenbakjes met lepel, een mosterdpotje met zilveren deksel voorzien va...
Roségouden ring, 585/000, met kleurloze topaas. Bolle ring met een kussenvormig geslepen topaas, 11x11mm. ø 59. ca 7,5 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Brisures, 333/000, met een druppelvormige bloedkoraal. lengte 31 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Gouden solitair oorstekers met een spiegelchaton bezet met ovaal gefacetteerde diamanten, 5,5x4,5mm, met insluitsels, ø oorknop 9 mm, voorzien van schroefp...
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...