Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Imari knobbelvaas
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.

Imari tafellamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Plateel, Vazen
Startpreis 140 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

2x Platelen vazen
Startpreis 200 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal
Ergebnis: 350 EUR

Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Gouda plateel bloempot, 1915
Startpreis 140 EUR

Grote antieke Gouda plateel bloempot met floraal decor. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 22 x ø 30 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startpreis 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse wandtegels, divers
Ergebnis: 50 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Hollandse wandtegel
Ergebnis: 45 EUR

17e Eeuwse dikke Hollandse wandtegel met afbeelding van infanterist met speer. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

Lotje Chinees porselein (9x)
Startpreis 100 EUR

Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...

5x Aardewerk/porselein
Ergebnis: 25 EUR

Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...

7x Fayence borden
Startpreis 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duitse vazen
Startpreis 80 EUR

Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

5x Antieke kastkommen
Ergebnis: 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.

Dresden lamp
Ergebnis: 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Franse bloempotten + schotels
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Ergebnis: 180 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven
Ergebnis: 150 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...

Bowlpot met zilveren dop
Startpreis 90 EUR

Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat

3 Grote lots met diverse edelstenen
Ergebnis: 90 EUR

Één lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas. Één lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot. En één lot met 2x 50 ct ...

Grote zilveren ring met kleurstenen
Startpreis 50 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Zilveren blad
Startpreis 500 EUR

Prachtig zilveren presenteerblad, 833/000, met graveerwerk. Vierkant gecontourneerd blad op 4 gekrulde poten met een rand met aculadevorm en voorzien van floraal graveerwerk. De onderzijde van het bla...

Gouden ring met baguette diamanten
Startpreis 1.300 EUR

Wit- met geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een deel van de band in witgoud en een deel geelgoud bezet met een diagonale rail met baguette geslepen diamanten, totaal ca 0,37 ct. Breedte r...

Gouden slavenband met diamant
Ergebnis: 1.300 EUR

Elegante geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, voorzien van scharnier, klemsluiting en veiligheden, bezet met een rij met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 ct VVSI/TW. ...