Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote 19e eeuwse kandelaar
Ergebnis: 220 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Antieke messing hang gaslamp, 1900
Ergebnis: 215 EUR

Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.

Antiek beschilderd wagenschot
Ergebnis: 200 EUR

Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.

19e Eeuws vogelhuis
Ergebnis: 200 EUR

19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.

2x Kandelaren met putti
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Lot antiquarische Franse boeken (19x)
Ergebnis: 200 EUR

19x Franse antiquarische boeken. 18e Eeuw etc. Onder andere: Les Oeuvres de monsieur Moliere 1725, Fables Choisier mises en vers par J. de la Fontaine (vol met 18e eeuwse gravures), Le Petit Paroissie...

Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel
Ergebnis: 200 EUR

Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.

18e Eeuws tinnen lepelrek
Ergebnis: 190 EUR

18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel, 18e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.

6-Lichts kroonluchter
Ergebnis: 170 EUR

Zes-lichts prismen-glazen zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 48 cm. In goede staat.

3x Hollandse antiquarische boeken
Ergebnis: 170 EUR

Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...

Twee tuinbeelden
Ergebnis: 170 EUR

Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Ergebnis: 160 EUR

Twee Empire-stijl bronzen kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cmm. In goede staat.

2x Antieke bronzen lampenvoeten
Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke zware bronzen lampenvoeten met putti. Circa 1900. Latere electrificering. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

17e Eeuwse wierookbrander
Ergebnis: 160 EUR

17e Eeuwse Gotische/Renaissance bronzen wierookbrander met ranken en koppen. Beschadiging. Afmeting: 85 x ø 19 cm. In redelijke staat.

Boheemse glazen wandlamp
Ergebnis: 160 EUR

Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.

Antieke hygrometer, 1900
Ergebnis: 160 EUR

Antieke eikenhouten hygrometer. Gemerkt L.M. 186442. Circa 1900. Koperen hengsel. Afmeting: 17 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Bestek cassette met Christofle plated bestek
Ergebnis: 150 EUR

Houten bestekcassette met Christofle plated bestek. 28-Delig. Afmeting: 10 x 45 x 33 cm. In goede staat.

Groot lot antiek linnen
Ergebnis: 150 EUR

Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl hanglamp, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Messing Empire-stijl hanglamp. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 54 cm. In goede staat.

Mahonie likeurkistje
Ergebnis: 140 EUR

19e Eeuws mahoniehouten likeurkist met intarsia. Met vier flacons welke voorzien zijn van goud decor. Beschadigde stoppen, geen slot. Afmeting: 20 x 17 x 18 cm. In redelijke staat.

Kerkkandelaar
Ergebnis: 140 EUR

19e Eeuwse kerkelijke messing kaarskandelaar met rozetten. Neo Gotisch. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antieke weegschaal
Ergebnis: 140 EUR

Antieke weegschaal met twee gewichtblokken. Circa 1900. Afmeting: 14 - 45 cm. In goede staat.

Tuinbeeld van terracotta
Ergebnis: 140 EUR

Grote terracotta tuinvaas met twee figuren. Circa 1930. Afmeting: 70 x 81 x 36 cm. In goede staat.