Amsterdamse School, Art Deco palissander met eikenhout tafelklok. Ongemerkt uurwerk. Halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 21 x 40 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Franse bakelieten Art Deco klok met wekkerwerk en chroom. Circa 1930. Gemerkt Blangy. Afmeting: 13 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.