19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...
Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke vergulde bronzen Empire-stijl strijdwagen pendule. Rijtuig van Venus. Circa 1900. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 39 x 43 x 16 cm. In goed...
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...
Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Verder in goede staat. Afmeting: 87 cm.
Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...
19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Gedateerde 18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang. Anno 1763. Duperier Aveli. Slagwerk met twee hamers op bel + wekker, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In zeer goede staat.
Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met schildpad belijmd en bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Japy Freres gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer en bosfee. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel. Circa 1900. Eén beschadiging aan marmeren kandelaar. Goud nieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 48 cm. In redelijk/goede...
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwart marmeren Franse pendule met herdenkingsbeeld Napoleon Bonaparte in het brons met compositie metaal. Beeldje Napoleon gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting:...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. Brandschade. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten klok met barometer. Met volle zuilen, emaille wijzerplaat en cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 78 x 47 x 15 cm. In goede staa...
Zware bronzen Art Deco pendule met spiegels aan beide zijden. Groene patina. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 28 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Fayence klokkenstel met messing. Circa 1880. Deksel pendule Fayence gelijmd. Eén vaas Fayence haarlijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en Westminster uurwerk. Kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten Victoriaanse wandklok met snek uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 58 x 50 x 16 cm. Glas is kapot verder In goede staat.
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij klok met berglandschap achter glas. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 29 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse Electrique Brillie wandklok met eikenhouten klokkast en centrale secondenwijzer. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 45 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met opgewerkte bloemen, engel en duif. Gemerkt met anker. Eén stukje gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Kleine Franse comtoise klok. 20e Eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 31 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met snijwerk. Circa 1900. Huwelijk van onderdelen, frontplaat + uurwerk. Halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 38 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Amsterdamse School, Art Deco palissander met eikenhout tafelklok. Ongemerkt uurwerk. Halfuur-slag op gongstaven. Afmeting: 21 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Empire albasten klokkenstel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk defect + diverse beschadigingen. Afmeting: 30 - 39 cm. In matige staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Lot defecte antieke uurwerken. Onder andere: Regulateur, pendule, Schwarzwald et cetera. Voor onderdelen zeer geschikt. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Circa 1800. Mooie originele patina. Afmeting: 139 cm. In goede staat.