Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zes antieke gebrandschilderde vensters. 18e - 19e Eeuw. Deels fragmenten + restauraties. Eén gebroken. Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.
R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse glazen. Bestaande uit: Roemer met noppen, haarscheur voet. Slinger fluitglas,goed. Slinger glas, chip bodemrand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.
Antieke historisme glazen dekselbokaal met ranken, goud en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 23 x ø 12 cm. In goede staat.
Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl haan. In de kleuren rood/blauw/geel/zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 40 x 23 cm. In goede staat.
Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl hond in de kleur zwart/bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Duitse glazen historisme schenkkan met tinnen klepdeksel. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen ovale vaas. Glasfusing. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski in goede staat en met originele dozen: 1x Jachtluipaard (183225) uitgevoerd in helder kristal met staart die langs het lijf omhoog loopt. 10,2cm. en 1x Amerikaanse zeearend (14800...
Grote glazen Murano-stijl stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Hollands Copier Leerdam oranje persglazen bevrijdings vaasje 1945. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote glazen design vaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: H 32 x Ø 26 cm. In goede staat.
Set geslepen kristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl uil. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovksi in goede staat met originele dozen: 1x Duitse herdershond (235484), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, 1x St. Bernhard (201111), uitgevoerd in helder kristal 5,3cm. en ...
Grote Murano-stijl glazen haan. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Groot gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Drie Deense Holmegaard glazen schalen. Door Lütken. Twee maal blauw, één maal groen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
Twee facet geslepen kristallen karaffen. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gesatineerde glazen Madonna met kind. Ontwerp van Stef Uiterwaal voor glasfabriek Leerdam Holland. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek kristal. Circa 1900. Bestaande uit twaalf delen. Onder andere: Bowlpot + onderschaal. Negen karaffen. Comfoor. Asbak, gelijmd. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 14 - 34 cm. In rede...
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski in goede staat met originele dozen: 1x draak met display (238202, Crystal Zodiacs) uitgevoerd in helder kristal met ogen van light Topaz 15x8,2cm. en 1x Arabisch volbloed (221609)...
Twee Gallé-stijl glazen siervazen met duiven in landschap decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In goede staat en met originele doos