Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.
Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.
Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.
Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Henrie Jacques Baurce 1826-1899 vissersvrouwen op strand die de vangst sorteren olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
Gerhard Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Bomschuiten met visser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 65 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.