Diese Webseite verwendet Cookies

44. Aprilveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

H.A. Jaarsma, Boten op zee 1066
H.A. Jaarsma, Boten op zee
Startpreis 380 EUR
Verkauft
N. Steffelaar, Boerenvrouw voert kippen 1068
N. Steffelaar, Boerenvrouw voert kippen

Ergebnis:

200 EUR

2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten 1069
2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten
Startpreis 300 EUR
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem 1072
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Henri Jacques Bource, Visservrouwen 1073
Henri Jacques Bource, Visservrouwen

Ergebnis:

1.600 EUR

E. Lermer, Kosmische Prägung 1075
E. Lermer, Kosmische Prägung
Startpreis 320 EUR
J.H. Maris, Portret Sijtje Morris 1079
J.H. Maris, Portret Sijtje Morris
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1080
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan

Ergebnis:

850 EUR

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1081
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startpreis 250 EUR
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren 1082
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren
Startpreis 300 EUR
Verkauft
M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi 1086
M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi

Ergebnis:

200 EUR

G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw 1087
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Startpreis 150 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer 1089
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer
Startpreis 200 EUR
Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel 1090
Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel
Startpreis 200 EUR
Walasse Ting, Vrouw met bloemen 1091
Walasse Ting, Vrouw met bloemen
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Lichtenstein, Twee dames 1092
Lichtenstein, Twee dames

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen 1096
C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen

Ergebnis:

300 EUR

A. Verleur, Landschap met windmolen 1098
A. Verleur, Landschap met windmolen
Startpreis 100 EUR
D. Wiggers, Hollands landschap 1099
D. Wiggers, Hollands landschap
Startpreis 200 EUR
P.P. Schiedges, Platbodem op zee 1101
P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Startpreis 300 EUR
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht 1102
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht
Startpreis 200 EUR
Eugene Brands, De eenhoorn 1104
Eugene Brands, De eenhoorn
Startpreis 200 EUR
Eugene Brands, Geel gezicht 1105
Eugene Brands, Geel gezicht
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Veldman, Fregat op volle zee 1106
Veldman, Fregat op volle zee

Ergebnis:

325 EUR