Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd terracotta figuur. Alfond de Bombay? Minimale restauratie. Afmeting: H 104 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...
Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Twee moderne metalen sculpturen met natuurstenen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken religieus beeld. Armen missen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Bronskleurige gepatineerde Art Deco discuswerper op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 24 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Brons gieters. Circa 1930. Afmeting: 11,5 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Romeinse bronzen discuswerper. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Art Deco wandplaquette met stier en monogram M. Circa 1930. Afmeting: 27 x 37 x 2 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen buste van een Afrikaanse vrouw. 20e Eeuw. Gemerkt J.J.S. en A.M.A. Afmeting: 28 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde religieuze Barok figuren met vergulding op consoles. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Slapende dame. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur met zwart marmeren basement. Erotische vrouw op kussen. Gesigneerd A.J. Dalou. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen uil naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Lezend meisje. Voet gelijmd, tenen beschadigd. Circa 1880. Gesigneerd C. Vicari. 1846 - 1913. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand voor gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke messing gegraveerde Jugendstil wandapplique. Kraai in landschap met molen decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees houtgestoken gepolychomeerd figuur. Boeddha op sokkel met slang en schildpad. 18e - 19e Eeuw. Wormbeval. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.