Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met spelende kinderen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vele figuren in interieur decor. Afmeting: 46 x 17 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kom met rondom landschap/tekst decor. Signatuur. Republiek-stijl. Afmeting: 14 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kom met paradijsvogel/draak decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Verte schotel met fruitboom/draak decor. Reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor en musicerende figuren op deksel. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met grijs-wit craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Zeldzaam 17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren bij vlag decor. Gecontourneerd. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen drie-delige kopjes met theeglazuur en geritste tekst. Binnenin wit craquele glazuur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn geschilderd floraal/figuren/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen schaal met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: 9 x Ø 35,8 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met blauw/witte figuren in landschap/tekst decor. Signatuur. Afmeting: 45,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen diepe schaal met floraal/vliegende draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles (maanvaas) met floraal decor en oren. Afmeting: 31 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken decor. Afmeting: 36 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.
Grote blauw/witte Chinees porseleinen vaas met rondom figuren en hemel decor. Afmeting: 45 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal decor en tekst. Gesigneerd. Afmeting: H 190 x B 115 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal reliëf + bodemmerk. Celadon-kleur. Afmeting: H 33 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen melk en bloed vaas met floraal decor en oren. Afmeting: 31,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 8,3 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en bruin-grijs glazuur. Etiket bodem. Afmeting: H 23 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen rolvazen met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 30,5 - Ø 10,2 cm. In redelijk, goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Acht schotels + zeven kopjes. Familie Rose, floraal. Drie schotels chips, rest goed. Twee kopjes kapot, rest goed. Afmeting: 6,5 x Ø 1...
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Meerkleurig geglazuurd. Eén lotusblad gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met vaas/floraal decor. Afmeting: 7,5 x Ø 26 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante melk en bloed vaas met floraal decor en bodemmerk. Afmeting: 47 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor en lichtblauw craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: 3,4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerken. Voorstelling met vazen in medaillons. Eén vaas randschade, één goed. Afmeting: H 21 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel in octagonale vorm met Lange Lijs decor + vier tekens bodemmerk. Eén deksel chip onderkant. Afmeting: H 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrimsfles met geel glazuur en Familie Rose decor. Bodemmerk. Afmeting: 30 x 23 x13 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom met Verte draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 19,4 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.