Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 ...
Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.
Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.
Grote Duitse Schierholz porseleinen pronkbokaal. Drie-delig. Kobaltblauw met opgewerkte bloemen en figuren + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence polychroom figuur. Vrouw met wasmand. Eén arm beschadigd. Eén arm haarlijn. Enkele glazuurschades. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence kaststel gemerkt de Klaauw met figuren/landschap/Floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 21 - 30 cm. Lichte rand en glazuurschades en enkele chip. Verder in goede staat.
Zeer grote porseleinen lampenvoet met figurengroep. Onbekend. Haarscheur in basement. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 78 x Ø 31 cm In redelijk/goede staat.
Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Diverse reparaties + één deksel niet origineel. Afmeting: H 24 - 37 cm. In matig/redelijke staat.
Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek polychroom Delftse Fayence kaststel. Figuur in landschap. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Chips + scherf. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/peterselie decor. Eén kopje gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 4 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits Meissen porseleinen bord met floraal/vogel/familiewapen decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.
Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Waaronder twee gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: Ø 35 - 36 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Delftse Fayence dekselvazen landschappen/figuren/floraal decors. Gemerkt de Klaauw. 18e Eeuw. Afmeting: 34 cm. Randschades en chip ingelijmt verder in redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie florale decors. Eén dekseltop gelijmd, verder goed. Afmeting: H 36 x Ø 15 cm.
Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm
Antieke Weense-stijl porseleinen tête à tête theeset voor twee personen. Met Napoleon/goud decor. Eén chip roomkan. Circa 1880. Afmeting: 14 x 41 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen dekselvazen met floraal decor. Afmeting: 26 x Ø 11 cm. In goede staat.
Duits wit porseleinen Hutschenreuther paard. Selb L.H.S. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Prachtig antiek Majolica Jugendstil tafelstuk. Circa 1910. Genummerd 1328/3. Dame bij waterplanten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen figuur. Officier in vol ornaat. Sabel stukje afgebroken. Gemaakt door Frankenthal. 1762 - 1797. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen historisme schaal met glazen binnenschaal. Gemerkt Neville. Afmeting: 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Italiaanse Capodimonte Fayence bloempot op zuil. 20e Eeuw. Bloempot gaaf. Zuil gelijmd. Afmeting: 95 x Ø 28 cm. In redelijke staat.
Lampetkan gemerkt Delfts kaststel. 18e Eeuw. Zonder deksels. Eén vaas gelijmd + randglazuur schades. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther kobaltblauwe dekselschaal met goud decor en meisje met fruit voorstelling. L.H.S. Lorenz Selb. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 16 cm. In goede staat.
Elf diverse paarden/éénhoorns. Diverse materialen; brons, porselein, aardewerk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse makelij, onder andere: Herend, Red Mill, Rinconada et cetera. Afmeting: 5 - 17 cm. In goe...
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Italiaanse Napels porseleinen figurengroep. Design Vittorio Sabadin. Pierrot met meisje op wipwap. Gouddecor met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 41x 16 cm. In goede staat.
Zeer uitgebreid Duits porseleinen Fürstenberg servies, creme met goudrand. 20e Eeuw. Bestaande uit: 9x Schalen, 38x kop en schotels (3 soorten), 12x grote borden, 12x ontbijtborden, 3x kannen, 2 x sau...
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met floraal/waldhoornblazer/geit en goud decor. Circa 1840. Binnenin haarlijn + blindmerk. Afmeting: 35 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica bloempot met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde Duitse keramieken jardiniere. Door J. Geschwind. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 17 x 34 x 20 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse porseleinen likeurkaraffen bruin geglazuurd. Hollandse leeuwen met schild. Zilveren tuit. Afmeting: 32 cm. Gemerkt.
vroeg 20e eeuw
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Bijl. Eén bord haarlijn + enkele chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...
Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Twee borden, beide beschadigd. Eén tablet, goed. Bloemen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23,5 - 33 cm. In redelijke staat.
Porseleinen éénhoorn met vlinder. Door Llador, Spanje. Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Duitse steengoed Frechen baardmankruik naar antiek voorbeeld. Bruine glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen plaquette. Decor Alfons Mucha, Byzantinische Köpfe. Nr. 30,3 x 30 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Drie gemerkt met drie klokken, floraal. Eén ongemerkt, met chinoiserie decor. Enkele chips. Afmeting: 19,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Italiaanse, gesigneerde keramieken bloempot op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x Ø 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse Fayence Porceleyne Fles borden met wandbevestiging. Decor met ambachten. 1928 - 1935 - 1939. Afmeting: Ø 25,4 cm .In goede staat.
Groot antiek Frans gesigneerd bisquit porseleinen figuur. Jongen bij kruis. Door X. Bracher, Depose 1461. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Porseleinen bord met lithografie Anton Heyboer. Dikke dames op strand. Afmeting: 27 x 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...
18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Lot antiek Petrus Regout Maastricht serviesgoed. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Twee cakevormen, waarvan één met haarlijn. En een kruik met tekst en datering 1887. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Vijf maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese Foo-honden met blauw glazuur. Twee katten met blauw glazuur. Eén wit porseleinen kat van Royal Copenhagen. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede...
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken honden. Onder andere: Staffordshire, circa 1900. Boxer + herdershond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Meisje met paraplu + plaquette jongen bang voor kikker. Afmeting: 12 x 13 x 11 cm. / 2 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Twaalf Goebel figuren. Haasjes. Diverse afmetingen. 5 - 10 cm. In goede staat.
Tien diverse figuren van Goebel. Waarvan negen haasjes en één kuikentje die uit het ei komt. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Weens porseleinen figuur. Man en vrouw met bloemen. Gemerkt met bijenkorf. 19e eeuw. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen herten jong. Abteilung Selb. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tulp/bloem tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.
Porseleinen figuur op messing voet, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Porseleinen figuren groep. Damspelende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 13 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Drie delen aardewerk. Bestaande uit: Steengoed baardmankruik, circa 1930. Chinees bordje, 19e eeuw, chip. Fayence polychrome bordje, gerestaureerd. Afmeting: 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.
Tsjechisch Art Deco koffieservies. Circa 1930. Theepot tuit beschadigd, los erbij. Melk + suiker en zes kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Eén vaas + één deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Delfts Fayence. 20e Eeuw. 1x Porceleyne Fles schaal + 1x Porceleyne Fles Delftse vaas met floraal decor. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.