Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
2x J. Wagner, Havengezichten met boten 1155
2x J. Wagner, Havengezichten met boten

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter 1160
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Broekman, Kerkinterieur 1290
Broekman, Kerkinterieur

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder 1125
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer 1131
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven druiven 1132
C. Cornelisz, Stilleven druiven

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
M. Frost, Visserboten op strand 1153
M. Frost, Visserboten op strand

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Jelle Hilbrands 1171
Ongesigneerd, Jelle Hilbrands

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Onduidelijk, Winters landschap met huizen 1193
Onduidelijk, Winters landschap met huizen

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Ton Meijer, Franse kustplaats 1254
Ton Meijer, Franse kustplaats

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Monogram J.S., Heren portret 1351
Monogram J.S., Heren portret

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart 1378
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Kaart van Delft, 1389
Kaart van Delft,

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert 1054
Ongesigneerd, Proosten op afschot van het edelhert

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Damesbuste 1109
Onduid.gesign., Damesbuste

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Arabische man met tulband 1124
Ongesigneerd, Arabische man met tulband

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven fruit 1133
C. Cornelisz, Stilleven fruit

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Hollands fregat 1147
Ongesigneerd, Hollands fregat

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
A. Verleur, Landschap met windmolen 1197
A. Verleur, Landschap met windmolen

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser 1211
Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
P. Renard, Strandgezicht met figuren 1223
P. Renard, Strandgezicht met figuren

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout 1234
H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar 1248
W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Henk Schuring, Abstracte compositie 1257
Henk Schuring, Abstracte compositie

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel 1322
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap 1334
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput 1371
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
3x Antieke  18e eeuwse gravures 1379
3x Antieke 18e eeuwse gravures

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
W. Westerop, Hondenportret 1092
W. Westerop, Hondenportret

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven pruimen 1130
C. Cornelisz, Stilleven pruimen

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Steendruk? Jacques de Gheyn II 1178
Steendruk? Jacques de Gheyn II

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
G. Diepeveen, Trant 1270
G. Diepeveen, Trant

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
2x Oude ikonen 1275
2x Oude ikonen

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars 1305
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1346
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel 1347
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling 1373
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij 1151
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
M. Koornstra, Figuur in landschap 1192
M. Koornstra, Figuur in landschap

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven 1218
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser 1220
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Stilleven fruit 1235
C. Cornelisz, Stilleven fruit

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek 1245
Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot 1250
Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer 1269
Ongesigneerd, Figuren bij marskramer

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Jan Wingen, Landschap met korenschoven 1289
Jan Wingen, Landschap met korenschoven

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren 1291
Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc. 1294
2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc.

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1298
A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap 1312
2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen 1330
K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Landkaart van Overijssel 1176
Landkaart van Overijssel

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Monogram, Dame met strandhoed 1200
Monogram, Dame met strandhoed

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
R. Rosier, Hollands riviergezicht 1309
R. Rosier, Hollands riviergezicht

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1332
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1348
W. Kerlingen, Stilleven met fruit

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht 1361
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen 1376
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Jongens portret 1380
Onduid.gesign., Jongens portret

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer 1165
J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk 1188
Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
5x Miniaturen, divers 1212
5x Miniaturen, divers

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Pendant, 2x Portretten 1237
Pendant, 2x Portretten

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Reliëf Willem Hopman 1262
Reliëf Willem Hopman

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur 1265
H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap 1287
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Landschap met boerderij 1293
Onduid.gesign., Landschap met boerderij

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot 1304
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1316
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Miniatuur, Hollands wintergezicht 1321
Miniatuur, Hollands wintergezicht

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
H. Eschmann Verso, Dames portret 1377
H. Eschmann Verso, Dames portret

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Imre Giszinger, Stilleven 1381
Imre Giszinger, Stilleven

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen 1388
A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte 1127
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1169
W. Zwart, Hollands landschap met koeien

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Landkaart van Overijssel 1177
Landkaart van Overijssel

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
F. Boersma, Stilleven met uien 1227
F. Boersma, Stilleven met uien

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I 1232
Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Monogram A.B.'68, Meisjes portret 1240
Monogram A.B.'68, Meisjes portret

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Portret Indonesische man 1278
Onduid. gesig., Portret Indonesische man

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1279
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Miro, Abstract 1295
Miro, Abstract

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer 1313
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga 1314
J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen 1315
J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1329
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

Ergebnis:

50 EUR