Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap 1999. Kostprijs Hfl. 32.000,= Olieverf op linnen. Afmeting: H 200 x B 150 cm. Op dit schilderij is volgrecht van toepassing. In goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.