Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Ton Karssen. 1945 - 2019. Figuren op de boulevard bij de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met gecontourneerde omranding en ruiter te paard decor. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...
J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.