Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden broche met diamant
Ergebnis: 150 EUR

Gouden met zilveren broche, 585/000, 835/000, met diamant. Takbroche met bloemelementen, volledig bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van nette restauratie met tin. grootte 23x49 mm. ca ...

Parelarmband met gouden slot
Startpreis 350 EUR

Armband van 3 rijen parels, ø9mm, multi-colour bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met bloedkoralen. 21x26mm. lengte 22 cm. In goede staat

Gouden streekbroche met parel
Startpreis 150 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...

Gouden broche met bloedkoraal
Startpreis 170 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Broche gemaakt van een rechthoekige sluiting met 3 cabouchon bloedkoralen en een versierde rand met getorst draad. 29x12mm. ca 6,0 gram. In goede staat

Chinese chicken cup
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Gouden hanger swining diamonds
Ergebnis: 180 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Ruitvormige hanger met een rand met kleine diamantjes, singlecut, en een venster gevuld met 4 briljant geslepen diamanten, Swinging diamonds. Het hangeroog is ...

Chinese geisha
Ergebnis: 2.500 EUR

Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

13x Chinese lepels
Ergebnis: 50 EUR

Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

2 Klemarmbanden
Ergebnis: 80 EUR

Twee zilver klemarmbanden, BWG, voorzien van bewerking, is wat afgesleten. Breedte 28 mm. ø60x70mm. totaal ca 182 gram. In goede staat

Gouden hanger met saffier en diamant
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Grote rozethanger met een clipsluiting, voorzien van een ovale witgouden hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 9x7mm, en ...

2x Chinese vazen
Startpreis 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas met theeglazuur
Ergebnis: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné schaal
Startpreis 40 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Startpreis 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht
Startpreis 200 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...

Westminster tafelklok
Ergebnis: 70 EUR

Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse wandklok, 1880
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.

3-Delig pendulestel
Ergebnis: 170 EUR

Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 27 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 2.750 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote strakke rozet, ø 14,5mm, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct SI/P en daaromheen 3 randen bezet met kl...

Antiek lederen koppelriem
Ergebnis: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

3x Oude cavalerie trompetten
Ergebnis: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.