Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x 18e Eeuwse tegels
Ergebnis: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in zwarte lakwerk lijsten. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Startpreis 800 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Groot Thais boeddha figuur
Startpreis 200 EUR

Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Startpreis 100 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

A. Bauer, Vissersboot aan strand
Ergebnis: 150 EUR

A. Bauer. 1878. Souvenir de Heyst et cetera. Vissersboot met figuren aan strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.

Antiek 12-pas Delfts tegeltableau
Ergebnis: 250 EUR

Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Napels Bisquit porseleinen beeld
Startpreis 100 EUR

Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kop en schotels
Ergebnis: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startpreis 100 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse gouaches op rijstpapier
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 500 EUR

J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht met vele schepen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

2x Bierpullen Merkelbach/Grenzhausen
Ergebnis: 100 EUR

Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Havengezicht
Startpreis 750 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Duitse School/17e eeuw, Rivierlandschap met bergen
Ergebnis: 300 EUR

Duitse School. 17e Eeuw. Rivierlandschap met bergen en figuren. Bedoekt, restauraties. Behoeft tevens restauratie. Afmeting: H 60 x B 74 cm. In redelijke staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Ergebnis: 60 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.

Delftse vaas, 1930
Startpreis 200 EUR

Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Ergebnis: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.

P. Gijswijt, Visser in landschap
Startpreis 100 EUR

P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

K.P.M. theepot
Startpreis 80 EUR

Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

Frits Pieters, Havengezicht Dalmatië
Startpreis 200 EUR

Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Ergebnis: 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startpreis 80 EUR

Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas
Startpreis 1.500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.