Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...
Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse (oriëntaalse) bronzen Charles Dix pendule. Voor de Arabische markt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok. Circa 1890. 1 Million, Nr. 138872. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse eikenhout gestoken jachtklok met vossenkoppen, vleugels en klauwen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 100 x 60 x 16 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur Wiener Brettle Uhr. Circa 1830 - 1840. Met touwtjesslinger en twee gewichten. Eén restauratie links boven bij messing. Geen brett bij. Afmeting: 10,3 x 7,3 x 4,5 cm. Verder in goede s...
19e Eeuwse Engelse eikenhouten bracketklok met snek en met uurslag, datumaanduiding, silent/chime, fast/slow functie. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...
Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok/kantoorklok. 19e Eeuw. Met origineel beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet met messing en transparante wit-glazen kap voor kaarslicht. Circa 1890. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...
Antieke Engelse notenhouten staande klok. Gesigneerd Philip Trebor London. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk met datumaanduiding, secondenwijzer. Vergulde en verzilverde wijzerplaat. Datumaanduiding zit l...
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten regulateur met messing beslag. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wortelnoten balkon vrijslinger met getoogde wijzerplaat. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 118 cm. In zeer goede staat.
Grote vergulde houtgestoken pendule met twee vrouwen. Zweden. Circa 1930. Uurwerk ouder. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functie niet getest. Afmeting: 74 x 66 x 25 cm. In goede staat.
Gaaf 19e eeuws Frans marmeren klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale Franse porseleinen Charles Dix pendule. Twee-delig. Circa 1840. Blindmerk G. Twee Osmaanse krijgers met floraal + goud decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Niet getest. Eé...
Antieke Franse Tournant nachtklok met albasten voet en glas voor kaarslicht, gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 23,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker op bel. Circa 1890. Glas voor kaarslicht gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met marmeren basement en compositie metalen figuur. La Surprise. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 51 x 17 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Circa 1870. Functie niet getest. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme tafelklok met messing beslag. Nr. 47161. Lenzkirch? Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit vrijslinger met Gustav Becker uurwerk en vergulde pronkslinger. Circa 1890. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering/polychromie, gewichten, spillegang met wekker. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, origineel beschilderde wijzerplaat, vergulde spiegels en mooie messing gewichten. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...