Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Weense regulateur
Startpreis 150 EUR

Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse staande klok
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Eén-daags. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Antieke Franse Brevete reiswekker, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...

Antieke Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Startpreis 150 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Art Deco klok
Startpreis 150 EUR

Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Franse Art Deco pendule
Startpreis 150 EUR

Grote Franse marmeren met onyx Art Deco pendule. Met compositie metalen dame. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 66 x31 x 17 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence staande klok, 1920
Startpreis 180 EUR

Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Weense regulateur, 1880
Startpreis 190 EUR

Antieke Weense notenhouten regulateur. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1890
Startpreis 200 EUR

Duitse notenhouten historisme tafelklok met messing beslag. Nr. 47161. Lenzkirch? Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Startpreis 200 EUR

Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1830
Startpreis 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...

Antieke Franse pendule
Startpreis 200 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.

Antieke Charles Dix pendule, 1840
Startpreis 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Startpreis 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...

Franse pendule
Startpreis 260 EUR

Antieke Franse pendule met putti en vlinder. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule
Startpreis 275 EUR

Antieke Franse boulle pendule met koper-inleg en vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op plated bel. A. Charvet a Lyon. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Schwarzwalder klok
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas-schilderij en Augenwender. Mechanisme vernieuwd. Halfuur-slag. Deurtje mist. Afmeting: 39 x 32 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.