Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Friese kortstaart klok
Ergebnis: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse Bracket klok
Ergebnis: 750 EUR

Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Kapitale Franse Charles Dix pendule, 1840
Ergebnis: 850 EUR

Kapitale Franse porseleinen Charles Dix pendule. Twee-delig. Circa 1840. Blindmerk G. Twee Osmaanse krijgers met floraal + goud decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Niet getest. Eé...

Franse directoire pendule, 1800
Ergebnis: 850 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Eén pootje los erbij. Afmetin...

Antieke Franse regulateur
Ergebnis: 950 EUR

Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.

Empire pendule Diana van de jacht.
Ergebnis: 950 EUR

Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...

Oude messing pendule
Ergebnis: 1.200 EUR

Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Ergebnis: 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...

Franse precisie regulateur
Ergebnis: 1.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...

Grote antieke Franse pendule, 1870
Ergebnis: 1.800 EUR

Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.