18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...
Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade. Afmeting: 245 x 190 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Antieke Duitse notenhouten vertico met volle zuilen, snijwerk en opstand. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 180 x 100 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Neo Renaissance noten met eikenhouten servieskast. Met lijstwerk, ranken en uilen. Circa 1920. Uitneembaar. Afmeting: 196 x 210 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
Franse notenhouten schrijftafel met bronzen beslag, lade en florale intarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 77 x 66 x 106 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.
Vier antieke Duitse Biedermeier stoelen van kersenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Circa 1820. Afmeting: 87 x 50 x 44 cm. In zeer goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.
Koloniaal teakhouten met wortelnoten secretaire. Hollandse Barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 110 x 108 x 60 cm. In zeer goede staat.
Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Antieke Hollandse gebogen wortelnoten twee-laden commode met klauwpoten en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 70 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse palissander bijzettafels met floraal intarsia. Afmeting: 40 - 55 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met vredesduiven, pijlenkoker, fakkel en bloemen. Oudere restauratie. Afmeting: H 94 x B 100 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten wandconsole tafel met snijwerk. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 79 x 72 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Bretonse eikenhouten piedestal met houtgestoken figuur. Circa 1870. Afmeting: 98 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten His Masters Voice pathefoon. Grammofhone Company Hayes Middlesex. Circa 1920. Afmeting: 102 x 55 x 55 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws ovaal vergulde spiegel. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten lectuurhouder. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Jugendstil vitrinekast met vier deuren, drie lades, geslepen glas en snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 121 x 124 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 220 x 87 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok kist met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 72 x 60 x 145 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken piedestal met houten schaal + polychromie. Met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Mahoniehouten orgelgebogen commode op hoge poten, met twee lades, bronzen beslag en gecontourneerd blad. Circa 1900. Afmeting: 79 x 80 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 93 x 55 x 56 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse mahoniehouten Louis Philippe vertico met opstand, spiegeldeuren en floraal lijstwerk. Circa 1870. Afmeting: 205 x 102 x 52 cm. In goede staat.
Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten scharenstoel met ranken en fratzen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 86 x 58 x 54 cm. In goede staat.
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Antieke Franse kastanjehouten tafel met drie lades en gecassetteerde panelen. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 82 x 206 x 75 cm. In zeer goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met bandintarsia, acht lades en twee deuren. Circa 1900. Afmeting: 142 x 116 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten spiegel met ranken en cherubijnkop. Afmeting: H 93 x B 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.
Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.
Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse antieke mahoniehouten voltaire met snijwerk en zijde bekleding stof. Circa 1870. Afmeting: 100 x 74 x 60 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil serveertafel met etage. Circa 1910. Afmeting: 77 x 42 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten bidstoel met drie volle zuilen. Afmeting: 75 x 50 x 47 cm. In goede staat.
Zwart gelakte wandconsole tafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 32 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten klaptafel met dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 66 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Duitse eikenhouten eetkamerstoelen met kruispootverbinding en ranken. Neo Barok. Circa 1920. Nieuwe stoffering. Afmeting: 125 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Zes Engelse iepenhouten Windsor-stijl stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 89 x 39 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 113 x 66 x 79 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.
Beschilderde kist. Grenen kist met halfrond deksel. 1854. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met lades, mooi binnenleven en origineel beslag. Afmeting: 114 x 57 x 107 cm. In goede staat.