Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Franse pendule, 1900
Startpreis 30 EUR

Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Startpreis 60 EUR

Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Franse comtoise
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 80 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.

Antieke majolica tafelklok
Startpreis 80 EUR

Antieke majolica fayence tafelklok. Rococo-stijl. Circa 1910. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startpreis 90 EUR

Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel, 1890
Startpreis 90 EUR

Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Frans klok
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.

Antieke Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met Korintische zuilen. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 44 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Plated wandklok
Startpreis 100 EUR

Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.

Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.

Pendule
Startpreis 120 EUR

Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Jugendstil wekkerklok
Startpreis 130 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil wekkerklok met verguld messing beslag en figuren in zweepslag motief. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startpreis 130 EUR

19e Eeuwse Franse, romantische pendule. Circa 1870. Louis Philippe. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Startpreis 140 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.

Weense regelateur
Startpreis 150 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Duitse staande klok
Startpreis 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.