Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...
Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.
Lot met antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere; hout en porselein. Diverse voorstellingen. Afmeting: L 30 - 90 cm. In goede staat.
Twee fijnbewerkte 19e eeuwse albasten plaquettes met vergulde lijsten. Barok voorstelling. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Twee grote prehistorische fossielen van vissen. Waarvan één gelijmd. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Zeer grote neo-gotische messing kaarskandelaar op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.
Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat
Vier Russische lakwerk doosjes. Divers. Gesigneerd. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse houten speculaasplanken. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.
Vijf Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse dubbelzijdige kruideniers weegschaal. Puplex Haushalt waage. Gietijzer. Circa 1890. Eén wijzer mist. Afmeting: 30 x 296 x 12 cm. In goede staat.