Drie antieke handbeschilderde boeren presenteerbladen met floraal decor. Afmeting: 36 - 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten documentenkist op sledepoten. Circa 1900. Afmeting: 30 x 63 x 27 cm. In goede staat.
Groot lot albums met postkaarten. Hollands koningshuis en andere. Unieke verzameling. Elf albums. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoon. Circa 1920. Gemerkt Odeon. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 49 x 52 cm. In goede staat.
Antieke klarinet, gemerkt van Mapche Bruges, van pallisanderhout. In opbergkist. 9x37x16cm. In goede staat
Antieke Duitse Majolica historisme petroleumlamp met geëtste glazen lampenkap. Circa 1880. Met floraal/goud decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glazen tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen kap en goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met driemaster en figuren voorstelling. Anno 1848. Afmeting: 63 x 60 cm. In goede staat.
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken/bijbels. 1x Boek der H. Roomcher kercke, door Philips Marnix heer van St. Aldegrondt, 17e eeuw. 1x Bijbel met zilveren slot 1884, Johannes Enschede en Zn. 1x Bijbel met zilve...
19e Eeuws handbeschilderd blikken tablet met landschap/figuren/vee decor. Lichte beschadigingen. Afmeting: 50 x 37 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos met benen pootjes. Afmeting: 4 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
Album met verzameling bankbiljetten + noodgeld Duitsland. Onder andere; Weimar Republiek + oude Nederlandse, Japanse, Oostenrijkse en Russische bankbiljetten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 22 ...
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met floraal decor + jaartal 1913. Afmeting: 30 x 20 x 60 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. 1x Jugendstil inktset (zonder reservoir), circa 1900. 1x Houten roulettespel met been, circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote kobaltblauwe electrische porseleinen tafellamp met figuren/goud decor + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Oosterse met messing beslagen schoenpoetskist met flacons. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Drie Duitse Schwarzwald gesneden bruine beren met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fotolijst met kroon en ridderorde en antieke steendruk. Restvergulding. Afmeting: H 30 x B 19 cm. In goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met zes armen en glazen kappen in fakkel vorm. Circa 1920. Afmeting: 75 x Ø 80 cm. In goede staat.
Veertien stuks oude/antieke koperen pannen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11 - Ø 27 cm. In goede staat.
Lot antieke messing met porseleinen deurknoppen. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil postkaarten album. Vol met postkaarten!! Holland, divers. Iets Duitsland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 24 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Duitse WO II, Volksempfänger, 2x beschadigd. Eén maal Philips kleine wereldontvanger 1938, 220 V., Type B281 U. Met origineel glas A3219011, goed. Afmeting: 24 - 26 c...
Antieke Hollandse Art Deco koperen geëmailleerde wandplaquette wwarschijnlijk gemaakt door Jan Eisenloeffel. Alg. Ned. Metaalwerkersbond. 1887 - 1927. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken gepolychromeerd wagenschot + gepolychromeerd ossenjuk. Afmeting: 67 x 105 x 3 cm. / 115 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke mahoniehouten kisten. Engeland. Geen sleutels. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse notenhouten Louis Seize goudweegset voor munten. Met weegschaal plus twee originele gewichtensets. Voor Europese munten. Zie tekst. Afmeting: 2 x 17 x 5 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuws notenhouten gestoken pelgrimskruis met Corpus Christi en Maria + inhoud. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Drie grote Hollandse handwerk merklappen. 20e Eeuw. Afmeting: 58 - 100 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten theestoof met messing. Octagonaal. Louis Quinze-stijl. Circa 1880. Afmeting: 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans ebbenhouten beeld met figuren. Shona - Zimbabwe. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke messing relikwiehouder met cherubijnkoppen + heilig kruis. Plated voet. Mogelijk huwelijk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke viool. Ongerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 45 x Ø 37 cm. + 47 x 45 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Zuid Amerikaanse stoffen grafgift-pop. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Franse eikenhouten gestoken wandklokken kast. In-compleet. Afmeting: 43 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen cake vormen. Afmeting: 17 - Ø 20 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Twee delen oud/antiek terracotta. Zuid Amerikaanse/Chinese bodemvondsten. Bestaande uit: Terracotta hoofd, China? En een terracotta beeld. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Grote 30-er jaren Van Nelle koffie + thee voorraadblik. Ontwerp Jac. Jongert. Licht bedeukt. Afmeting: 38 x 33 x 42 cm. In redelijke staat.
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Bestaande uit: messing tafellamp met gesatineerd glazen kap, floraal, circa 1900. En een bronzen kandelaar met kristal. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken etagere tafel met messing bewerkte bladen en koperen dekselpot + twee vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 54 cm1 vaas met gat. In redelijke/goede staat.
Drie oude Oosterse uit been gesneden snuffbottles. Divers. Wit , naakt, figuurvoorstelling. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten wandtelefoon. Nr. 5324. Circa 1920. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Twee bakelieten radio's. Eén maal Volksempfänger Duitsland WO II, VE 301, rugwand mist, bakeliet heel. Eén maal Philips radio, type B2 x 92A, goed. Afmeting: 31 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse steengoed oliekan. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: H 41 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee Hollandse muntmeester sets. 2003 + 2004. In houten cassettes. Koninklijke Nederlandse Munt. In uitstekende staat. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm.
Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Twee plated + twee messing. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee plated messing Barok-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Oude plated dwarsfluit in koffer. Gemerkt Century France. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 42 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten lepeldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. A.D. Verschuur Hofleverancier Amsterdam. Afmeting: 5,5 x 22,5 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Lot oude/glazen petroleumlampen/blakers. Divers. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl inktstel met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Kleine messing zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen antiek houtsnijwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Notenhouten barometer, oudere wormbeval. Engelse eikenhouten barometer. En een houtgestoken klok, batterij functie. Afmeting: 20 - 50 cm. In ...
Antieke Engelse eikenhouten gestoken barometer met thermometer. Admiral Fitzroy's Indications, Scott Workington. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kist met hengsels. Sleutel mist. Afmeting: 9,5 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse klarinet. Noblet Paris. In originele instrumentenkist. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke reddingsboei met lichtbaken van schip Persian Xerxes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 75 cm. In goede staat.