Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Twee antieke Franse Carrara marmeren kandelaar-cassolettes met brons. Omkeerbaar. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duits draaiorgel met intarsia. Door orgelbouwer Hofbauer Harmonipan Göttingen. Tweede helft 20e eeuw. Electrisch met metalen en houten orgelpijpen gemonteerd op rijdbare onderbouw. Voorz...
Oud houten draaiorgel met papieren speelrollen. Doos vol. Electronische met box ingebouwd eigenbouw naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 60 x 130 cm. In goede staat.
Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat
Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuwse vergulde messing Empire-stijl plafondlamp met Griekse vrouw, kroon en hoornen des overvloeds. Afmeting: 80 x Ø 55 cm. In goede staat.
Antieke kristallen vaas met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse polyphon speeldoos met zes speelplaten. Mahoniehout. In goed werkende staat. Afmeting: 17 x 28 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koloniale kist met messing beslag en hengsels. Deksel ooit gerestaureerd. Eén scharnier behoeft restauratie. Afmeting: 9,5 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...
Twee antieke vergulde Franse bronzen Charles Dix kandelaren met kariatiden. Twee-kleurig. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen lakstempel met amor en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen vijzels. Twee maal 18e eeuw. Eén gedateerd 1780, één mogelijk ouder. Afmeting: 8,5 - 14,5 cm. In goede staat.
Antieke lamp met vergulde bronzen figuur en hond omstreeks 1900.Amor met hond plus bloem. 46x30x16, in goede staat
19e Eeuwse huwelijksoorkonde ondertekend door Hare Majesteit Koningin Emma. Geteekent buitengewoon gezant. Lakzegel beschadigd en gaatje in papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster met Maria afbeelding. 20e Eeuw. Enkele barstjes in kleine stukjes. Afmeting: H 92 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten boulle likeurkelder met inhoud. Niet compleet. Met tien borrelglazen, vier karaffen, waarvan één niet origineel + stop beschadigd. Likeurkist verder in goede staat....
Set van twee antieke Hollandse bronzen kraagkandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Gave 19e eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën en landschap intarsia op deksel. Speelt mooi en heeft gave kam. Afmeting: 17 x 44 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde bronzen Empire kandelaren met originele bobeches. Eén deukje bij onderrand en iets krom bij één kandelaar. Afmeting: 24 cm. In redelijke/staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schemerlamp met vergulde bronzen armaturen. Afmeting: H 69 cm In goede staat.
Vijf delen metaalwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Antiek bronzen lavabo. Tripod bronzen steelpan. Grote koperen hengselpan. Koperen hengselpan. Strijkijzer. Afmeting: 19 - 48 cm. In goede staat.
Oude octagonale geëboniseerde grammofoon met messing trechter. Grammofon Soundmaster. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.
Antiek metalen toverlantaarn. Projectie-apparaat met diverse projectie-glazen. In diverse houten kisten. Circa 1920. Gemerkt Optica. Afmeting: 28 x 60 x 32 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Duits gebrandschilderd glas-in-lood venster. Luttishofen. Decor met vliegende vis en engelen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Koffer vol met vrijmetselaars artikelen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: 4x buiktas, vaandel, linten, tinnen brandewijnkom, Masonic Tarot kaartenset, boekje Constitutions Free Masons. In goede staat.
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: Staffordshire buiktas, ceremonie-boek, oorkonde/teken met halsband, linten, visitor oorkonde, dolk, president hamer 1956, stropdas ...
Vier grote antieke onyx met bronzen cassolettes met bronzen ornamenten, koppen en guirlandes. Circa 1880. Minimale chip. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glazen tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoedendoos met bronzen sluitwerk. Afmeting: 25 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...
Zeldzaam groot antiek gelithografeerde Nestlé Chocolade dekseldoos. Circa 1900. Nestléova Detska Moucka. Afmeting: H 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Grote 30-er jaren Van Nelle koffie + thee voorraadblik. Ontwerp Jac. Jongert. Licht bedeukt. Afmeting: 38 x 33 x 42 cm. In redelijke staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Twee delen Duits antiek. 1x Jugendstil messing W.M.F. koekjestrommel, circa 1910. 1x Grote historisme tinnen jachtbokaal met jagers, wildzwijnkop, hazenkop, vossenkop en reebokkop decor. Afmeting: 20 ...
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm.kapstok tege...
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Twee fijnbewerkte 19e eeuwse albasten plaquettes met vergulde lijsten. Barok voorstelling. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren schotel met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse tabaksdoos met spreuken en Heilige figuren voorstelling. Afmeting: 4 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Zeer grote neo-gotische messing kaarskandelaar op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Twee grote neo-gotische messing kandelaren op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde compositie metalen kaarskandelaren. 1x Jezus met lam. 1x Maria met kindje Jezus. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee plated kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Christofle France. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote plated 5-armige kaarskandelaren, geheel staand op Korintische zuil. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 59 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot van drie antieke messing en ijzeren kaarskandelaren. Eén maal met putti, circa 1920. Eén maal Art Nouveau, distelvorm, circa 1915. Eén maal ijzeren slangvorm, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In ...
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tinnen stamtafel bierpul. Met datering 1856 + diverse namen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote tinnen wandschotel met gravering Henry IV. Circa 1900. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen met duimrust. Twee met bodemmerk. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin met bodemmerken. Drie borden + één schenkkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.
Duitse Rolleicord camera met flitser. Compleet met lederen schoudertas + originele gebruiksaanwijzing. Compour-Rapid, Franke & Heidecke Braunschweig. Afmeting: 14 x 8 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde aardewerken petroleumlampen met floraal/goud decor en gesatineerde glazen kappen. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen kap en goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...