Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski?. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ovale terracotta plaquettes. Holland. 1x Portret van heer, C. van Dongen, chips. 1x Portret van dame, chips. Afmeting: 28 x 24 x 3 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen plated en vergulde sculptuur op onyx basement. Titel: Cosaco Bello Zar Russia 1870. Zwaard lemet los erbij. Nr. 21/200. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 14 cm. In redel...
Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met boomstam. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid-Amerikaans brons. 20e Eeuw of ouder. Maja figuren op paard. Afmeting: 21 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden St. Bernhard reddingshond. Circa 1900. Afmeting: 15 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Groot groen geglazuurd terracotta figuur. Vrouw met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Gietijzeren paard in Chinese stijl op zwart marmeren basement. Chips marmer. Afmeting: 29 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Grote terracotta damestorso. Ongesigneerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen op klompen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren brons gepatineerde boekensteunen door Olga Popoff Muller. 1883 - 1980. Met president Lincoln (USA) afgebeeld. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
Oosters boeddha figuur van messing + messing bewerkte console. 20e Eeuw. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Albasten gestoken figuur. Cupido en psyche. Op marmeren basement. Naar Antonio Canova. Echter 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 18 x 18 cm. Haarlijn + chip. In redelijke staat.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Naar A. Moreau. Gesigneerd. Jongen met vogels op tak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met geisha's in tuin/floraal en goud decor. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen Arc de Triomphe op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Drie zingende koorknapen. 60er-jaren. Terracotta Afmeting: H 29 - 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen dames buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.V. Circa 1900. Afmeting: 16 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit; Stadswacht, wandelaar, smid, muzikant. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Sportende volslanke vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 18e - 19e Eeuw. Figuur op houten sokkel. Herder met staf. Sokkel basement beschadigd. Afmeting: H 21 cm In goede staat.
Grote bronzen jachthond met glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden en gepolychromeerde boeddhistische figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese natuurstenen Quan Yin. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Picasso (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Dame op Jugendstil-stijl hocker. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Achterover leunende naakte vrouw. Afmeting: 18 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen buste op zwart marmeren basement. Man met hoge hoed. Gesigneerd Elie Nadelman. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Gesigneerd geglazuurd keramieken figuur. Madonna. C. Vastra. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.
Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kinderportret op marmeren sokkel. Chip sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Twee figuren met boek op bank. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 21,5 x 28 x 11,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte man op paard. Afmeting: 39 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse plaquette. Getiteld Handel. Met Oosterse voorstelling met Arabieren, Grieken, Egyptenaar, Romein + schip. Afmeting: H 31 x B 60 cm. In goede staat.
Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Meisje met rozen. Op zwart marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.