Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen figuren. Twee Griekse strijders. Door A. Calmels 1855. 1822 - 1906. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen dames buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.V. Circa 1900. Afmeting: 16 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Twee figuren met boek op bank. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte man op paard. Afmeting: 39 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden St. Bernhard reddingshond. Circa 1900. Afmeting: 15 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Oosters boeddha figuur van messing + messing bewerkte console. 20e Eeuw. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Dame op Jugendstil-stijl hocker. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd geglazuurd keramieken figuur. Madonna. C. Vastra. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit; Stadswacht, wandelaar, smid, muzikant. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen buste op zwart marmeren basement. Man met hoge hoed. Gesigneerd Elie Nadelman. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Sportende volslanke vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Groot groen geglazuurd terracotta figuur. Vrouw met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.