Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.
Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...
Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...
Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote witte Duitse Meissen porseleinen haan. Tweede helft 20e eeuw. Ontwerp J.J. Kaendler in 1741 modelnummer 77169 en met nummer 1387. Twee veren stuk af en 1 veer gelijmd. Afmeting: H 42 cm. In rede...
18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Majolica vaas met draak, polychrome. Circa 1890. Kleinere beschadigingen. Afmeting: H 72 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Hollandse Distel polychrome platelen Jugendstil vaas. Circa 1910. Floraal/vlinder decor. Schilder J.B. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse vaas met floraal decor. Octagonaal. Hals ingekort. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing. Chinoiserie/landschap/vogel decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote oude aardewerken schaal. Gesigneerd Takeshi Yasuda. Sprung bottom Sansai glaze oxidized stone. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Gemerkt D. AX-7. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen plaquette. Damesportret, verso Ester Damfreville. Geschilderd door E. Yvelot 1879. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Negen antieke Hollandse polychrome Fayence borden met bloemvaas decor. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; twee kleine Tichelaar, circa 1900. Zes grotere, gemerkt de Klauw, 18e eeuw. En één hele grote van d...
Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Fayence bord. Hanau. Met hert in landschap decor. Chinoiserie. Afmeting: Ø 25,3 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.
Dertig Friese tegels met decor van landschappen met huis + zeilboot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence pendule op console. Rococo-stijl. Console is gaaf. Klok en wijzerplaat is gelijmd. Functie niet getest. Afmeting: 44 cm. In redelijke staat.
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse fayence Hanau schotel met chinoserie decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 35,6 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Grote Limoges porseleinen handbeschilderde tafellamp met floraal/goud decor in empire stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Achtentwintig stuks 18e - 19e eeuwse tegels. Beugeltas model. Zeven keer vier-pas. Rococo-stijl. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien-delig 19e eeuws Frans porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Amstel. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Eén bord goed, rest chip. En één bord met haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Tien-delig Japans Satsuma theeservies met draken/figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén deksel melkkan mist, verder goed. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplu-houder met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Biedermeier porseleinen theeservies. Bestaande uit: theepot, koffiepot, melk/suiker set, negen kop en schotels. Met figuren in landschap decor. Eén schotel haarlijnen. Eén kopje chip. ...
Twee antieke Villeroy & Boch historisme porseleinen schenkkannen met bachus/floraal decor. Circa 1880. Eén stukje gelijmd + chip. Afmeting: 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws porseleinen theeservies met zeegezicht/schepen/goud decor. Bestaande uit: theepot, melkkan (hengsel gelijmd), suikerpot (knop gelijmd), spoelkom, zes kop en schotels. Minimale besch...