Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.
Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...
Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...
Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote witte Duitse Meissen porseleinen haan. Tweede helft 20e eeuw. Ontwerp J.J. Kaendler in 1741 modelnummer 77169 en met nummer 1387. Twee veren stuk af en 1 veer gelijmd. Afmeting: H 42 cm. In rede...
Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Majolica vaas met draak, polychrome. Circa 1890. Kleinere beschadigingen. Afmeting: H 72 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Hollandse Distel polychrome platelen Jugendstil vaas. Circa 1910. Floraal/vlinder decor. Schilder J.B. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing. Chinoiserie/landschap/vogel decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse vaas met floraal decor. Octagonaal. Hals ingekort. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote oude aardewerken schaal. Gesigneerd Takeshi Yasuda. Sprung bottom Sansai glaze oxidized stone. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Gemerkt D. AX-7. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen plaquette. Damesportret, verso Ester Damfreville. Geschilderd door E. Yvelot 1879. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Hollandse polychrome Fayence borden met bloemvaas decor. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; twee kleine Tichelaar, circa 1900. Zes grotere, gemerkt de Klauw, 18e eeuw. En één hele grote van d...
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Dertig Friese tegels met decor van landschappen met huis + zeilboot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence pendule op console. Rococo-stijl. Console is gaaf. Klok en wijzerplaat is gelijmd. Functie niet getest. Afmeting: 44 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Duits Fayence bord. Hanau. Met hert in landschap decor. Chinoiserie. Afmeting: Ø 25,3 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Grote 18e eeuwse Duitse fayence Hanau schotel met chinoserie decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 35,6 cm. In redelijke staat.
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote Limoges porseleinen handbeschilderde tafellamp met floraal/goud decor in empire stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Achtentwintig stuks 18e - 19e eeuwse tegels. Beugeltas model. Zeven keer vier-pas. Rococo-stijl. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertien-delig 19e eeuws Frans porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Eén bord goed, rest chip. En één bord met haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Amstel. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Tien-delig Japans Satsuma theeservies met draken/figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén deksel melkkan mist, verder goed. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Grote Majolica paraplu-houder met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee antieke Villeroy & Boch historisme porseleinen schenkkannen met bachus/floraal decor. Circa 1880. Eén stukje gelijmd + chip. Afmeting: 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Biedermeier porseleinen theeservies. Bestaande uit: theepot, koffiepot, melk/suiker set, negen kop en schotels. Met figuren in landschap decor. Eén schotel haarlijnen. Eén kopje chip. ...
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. 2x Chinoiserie decor. 1x Bloempot decor. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies. Circa 1890. Booth Silicon China England. The Pompadour decor. Enkele beschadigingen, haarlijnen. Bestaande uit: 15x kop en schotels, circa 30 bordjes, theebus, th...
Zeldzaam 19e eeuws porseleinen theeservies met zeegezicht/schepen/goud decor. Bestaande uit: theepot, melkkan (hengsel gelijmd), suikerpot (knop gelijmd), spoelkom, zes kop en schotels. Minimale besch...
18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.
Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe Fayence borden met chinoiserie decor. Minimale randschade. Afmeting: Ø 24 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme polychrome Majolica cachepotten met fratsen en floraal decor. Circa 1890. Eén chip. Afmeting: 26 x 24 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws Makkumer Tichelaar schotel met chinoiserie decor + Kang Xi merkteken. Lichte randschades. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens gemerkte stijl vazen met figuren en goud decor. Bijenkorf, Victoria Czechoslowakija. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands polychrome tegeltableau met spreuk 'Die pleit om een koe, geeft er één toe'. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Oud Loosdrecht M.O.L. En 4 borden Amstel, allle borden hebben schades. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijke staat.
Porseleinen Rosenthal figuur. Duitsland. Kunstabteilung door Max Hermann Friz, 1873 - 1948. Jongen met windhond. Afmeting: 17 x 19 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Grote ovale Perzische plaquette van aardewerk. Gepolychromeerd. Met afbeelding van dansende vrouw bij bloemen. Afmeting: 36 x 26 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee delige achtkantige handbeschilderde blauw witte Fruittest. ca 23 cm. Tichelaar Makkum, 1930, gemerkt schilder AB ca 1930. In goede staat
Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Antiek veertien-delig porseleinen Jugendstil servies met engelen en goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Eén tuit beschadigd. Eén oor mist. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas tegeltableau. 19e Eeuw. Boer met koe. Restauraties. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijke staat.
Drie Duitse porseleinen Meissen bonbonschalen. Schalen opengewerkt met Zwiebelmuster decor. Teichert Meissen + twee maal Knauff. Eén bak fout. Afmeting: Ø 15 - 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1880. Eén haarlijn theepot. Verder in goede staat. Afmeting: 6 - 16 cm.
Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.
Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Engeland. Floraal decor. Circa 1910. Afmeting: Ø 25 - Ø 27 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans zes-delige porseleinen tete a tete theeservies met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot. Floraal/polychrome decor. Stempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Porseleinen dekseldoos met messing ornamenten. Met vogel/vlinder/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Zes antieke Japanse porseleinen goud Imari borden met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Rörstrand Zweden, East Indies deelservies. Zeven kop + schotels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met deksels. Figuren/teksten decor. Met bodemmerk. Drie schotels goed, twee met haarlijn, één beschadigd. Zes kopjes goed. Vijf deksels goed. A...
Elf antieke Duitse porseleinen borden met Zwiebelmuster decor. Gemerkt met R. Circa 1900. Twee borden met haarlijn. Rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met havengezichten in coulissen decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence ziekenkom met oren. Voorzien van floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 7 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Majolica Jugendstil cachepot + hangpot. Circa 1900. Afmeting: 15 - 24 cm Ø. In goede staat.