Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.