Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte theebus met zilveren bovenrand + stop. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met Foo-hond reliëf decor en lotusbloem motief. Craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Groot lot met Piko loc's en wagons. Bestaande uit: Piko HO 96968 in originele doos zonder rails. Piko dD 95-015 loc. Railion Pico 185 160-9 loc. Plus vijftien diverse wagons. In ongeteste staat. In go...
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.