Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...
Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.
Miniatuur schaakspel + wijnaccessoires. Onder andere; wijnopener, thermometer + stop. 21e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...
Lot met diverse colliers, onder andere met rozenkwarts en copal. al dan niet met sluiting. In redelijk goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een peervormige rozet, in het midden een peervormig geslepen oranje zirconia. daaromheen een rand met 14 gefacetteerde zirconia;s. ø kop 23x20mm...
Antieke Oosterse of Afrikaanse scepter. Koperdraad, zijde et cetera. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 foto lithog...
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kruithoorn met afbeelding van kanon + vaandels. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Voorsnijcouvert met zilver, 800/000. Voorsnijcouvert met een vork en mes voorzien van een zilveren heft versierd met acanthusbladeren. 27-31cm. breuk in heft van het mes, In redelijke staat
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, zoutvaatje met geschulpte rand geplaatst op een hoog rond zilveren voetje, een suikerschaal met geschulpte rand en geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voe...
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw
Kaas - of hapjes mes met fraai 925/000 zilveren heft. Gesigneerd PedroDuron, Gemerkt Z1 en M3. Afmeting: L 20,5 cm. In goede staat.
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...
Lot zilveren armbanden, o.a. een gevlochten rinkelband, 2 smalle rinkelbanden een slavenband met dop en een leren bandje met zilveren kapitolslot, Esprit. In goede staat
Zilveren collier en armband, 925/000, een slangcollier met daaraan een hanger met maansteen, 47mm. lengte collier 45 cm, en een gevlochten armband met geslepen randen, breedte 8mm, 19 cm. Totaal ca 33...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen penningen of spelstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 2 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees geglazuurd terracotta. 1x Schenkkan met bruin glazuur. 1x Bolvaas met groen glazuur. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. 1x plaquette met landarbeiders. 1x Jugendstil schaal. Circa 1900. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakbord met kunststof schaakstenen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten dressboys. Tweede helft 20e eeuw. 1x Gemerkt reguihi. 1x Gemerkt C.M. met kroon. Afmeting: H 100 - 112 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Blad behoeft nieuwe laklaag. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Voorstellende Dr. H. Colijn. Verso B. Ubbink & Co. Doesburg. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Vier antieke fayence vazen met floraal/landschap decor. Circa 1900. Decor Delft. Jugendstil. Afmeting: H 26 - 32 cm. In goede staat.
Zeven diverse Hollandse wandtegels met ambachten naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Porseleinen rookverdrijver van Goebel. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Philips Tichelaar Makkum wandbord. 25 Jaar jubileum Philips 2002. Afmeting: 7 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 4,7 x Ø 8,9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...
Oude Erres radio uit 1950. Type KY505. Afmeting: 27 x 43 x 22,5 cm. In zeer goede en werkende staat.
Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat
Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat
835/000 Zilveren vork met tweezijdige dubbele filetranden en medaillon van gekroond Nederlands wapen. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: F. Anno 1890. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 52 gram. In goede s...
835/000 Zilveren zeeflepel, zogenaamde 'motespoon'. Opengewerkte eivormige bak, steel met twee-zijdige parelrand. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: T. Anno 1903. Afmeting: L 14,5 cm. Gewicht: circa 29 gr...
835/000 Zilveren strooilepel met ronde bak welke opengewerkt is met kruisjes. Steel met filetrand. Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. J.l.: Y. Anno 1883. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 25 gram. In go...
Antieke geslepen kristallen bokaal met amandelslijpsel op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Met 835/000 zilveren voet met filetranden. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: H 15,5 cm. - Ø 8...
Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...
800/000 Zilveren kinderlepel, steel met parelrand en inscriptie "Ineke 7-9-'28". Afmeting: L 15,5 cm. En een 835/000 zilveren eetschuifje, steel met puntfilet en inscriptie "Ineke 7-9-'29". Mr. Gerrit...
Antieke 835/000 zilveren theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. Oude restauratie. Mr. P.A. van der Beek-Workum/Franeker. j.l.: G. Anno 1866. Afmeting: L 9,5 cm. En e...
Antiek geslepen kristallen strooibus met 950/000 zilveren montuur en ajour gezaagde dop. Gemerkt: Fallun. Kleine voetschade. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm. In goede staat. Chip van bodem.
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat
Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...
Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...
Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroon dragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Ha...
Twee fraaie zilveren hangers, 925/000, met parel en zirconia's. Eén lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirc...
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...
Lot met 3 zilveren broches, 835/000, een broche met een ovale rand en bezet met plat stuk agaat, 35x45mm, een ovale broche met een rand versierd met filigrain en voorzien van een melkachtige steen, 32...
Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...
Hanger met parel, 375/000, met parel. Langwerpige hanger ovaal gecontourneerd met een ster- en hoefijzerapplique, bezet met een parel, ø 4 mm. 45x20mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Zilver vergulde armband, 835/000, gemaakt uit rechthoekige schakels versierd met filigrain en markesietstenen. Met bakslot en veiligheid. Breedte 13,5mm. lengte 17 cm. ca 9,6 gram. In goede staat