Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren/goud decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen trekpot met figuren in landschap decor. Afmeting: 14,5 x 19,5 x 12 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.