Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
Lot van 15 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 14 - 6 cm. In goede staat.
Lot met 17 delen Herend porselein. Handbeschilderd met paars bloem decor. Onder andere; drie potten op vierkantige voet met leeuwenpoten. 1x H 19 x Ø 20 cm. 1x H 10,5 x Ø 21 cm. 1x H 8 x Ø 7 cm. Twee ...
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x Imari schotel, 18e eeuw, granaatappel/goud decor, randschade. 1x Queng Lung-stijl bord, 19e eeuw, goed. 1x Kang Xi-stijl bord, 19e eeuw, chip. ...
Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. Beschadigd. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Met feniks in landschap/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zilveren strooier, 925/000, cilindervormig model voorzien van een gezaagde dop met floraal decor. MT.: Charles Stuart Harris, London, jl.:i; 1904. In goede staat
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren, deels verguld. Figuur op amfora vaas draagt kandelaar. Circa 1860. Hermes en ? Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
50-er Jaren tafellamp met grote zeeschelp. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Lot van 8 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 13 t/m 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Divers. Twee minimale chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (3x). 19e Eeuw. Bestaande uit: kop + schotel, kopje beschadigd. Bord, beschadigd. Bord, beschadigd. Krab/baars decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 20 cm. In redeli...
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Eén kleine randrestauratie. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geschulpte omranding en floraal decor. Minimale schilfer. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 2 lichts in Art Deco stijl, geplaatst op een ovale voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. 18x8x12cm. Voorzien van een gevulde voet. ca 245 gram. In goede staat
Isidorus van Mens, 1917. 1890 - 1985. Vrouw in klederdracht kijkt naar schilderij in etalage. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 17 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...
Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Kang Xy, Imari. Enkele beschadigingen/haarlijnen. Afmeting: 7 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Familie Rose kop en schotels met bloesemtak/krab decor. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Chip deksel onderrand. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....
Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.
Antieke Japanse katana met decor van karaktertekens en draak. Met vergulding. Nr. 40 - 27. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 86 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks antieke bijbelse tegels. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse tinnen snavelkan. 18e Eeuw. Met opschrift Rijsoort. Mooie patina. Afmeting: H 43 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers. Eén met graveringen, 31 caliber + nummer in kolf 1913458. Eén revolver ongemerkt. Afmeting: L 22,5 - 24 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Johan Braakensiek. 1858 - 1940. Stadsgezicht met tram in de nacht en figuur in de regen. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/jongelingen/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.
Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.
Grote Chinese of Japanse porseleinen schotel met decor van dansende zotjes. 19e Eeuw. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 30,7 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.