Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Klein zilveren pijpcomfoor, 934/000, Empire, ovaal model met een rand voorzien van een getorste bewerking. Op 4 bolpoten geplaatst op een rond houten basement. ø12x9cm. Met koperen binnenbak. In goede...
Rosé gouden armband, 585/000, met diamant. Fijne biesmarkarmband versierd met rechthoekig witgouden element bezet met briljant en baquette geslepen diamanten. En 2 witgouden smalle banden met kleine d...
Vroeg zilveren kluwenmandje, 833/000, Empire, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van diverse reparaties. MT.: C. van Basten, Utrecht jl.:H:1817. ø8x5cm. ca 50 gram. In redelijk goede staat
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Circa 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.
Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een edelhert. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. 12 cm. In goede staat
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
Drie-delig 835/000 zilveren theeservies met rondom diverse fraaie afbeeldingen van het plattelandsleven. Mr. J.F. de Rooy - Schoonhoven. jl: T: 1903. Afmeting: 14 x 20 cm (theepot). Gewicht: circa 440...
Geelgouden hanger, 585/000, met een streepagaat. Hanger met een geschulpte opengewerkte rand bezet met een ovale witte streepagaat. Grootte hanger inclusief oog 39x23mm. ca 5,5 gram. In goede staat
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...
Zilveren armband en broche met malachiet en amethist. Armband, 925/000, met 4 gekrulde schakels bezet met malachietmozaïk voorzien van bakslot, breedte 13 mm, lengte 18 cm. En een markiesvormige broch...
Geelgouden hanger, 585/000, met onyx en mozaïek. Lange traanvormige hanger voorzien van een bewerkte geschulpte rand, bezet met een onyx met daarin in een ovaal met een mozaïekvoorstelling. Grootte in...
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...
Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...
Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een peervormige rozet, in het midden een peervormig geslepen oranje zirconia. daaromheen een rand met 14 gefacetteerde zirconia;s. ø kop 23x20mm...
Twee Oosterse Kelim kleden. Rood + aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 156 x 111 cm./167 x 114 cm. In redelijk/goede staat.
Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band met een grote rozet bezet met in het midden een grote roosgeslepen diamant, ø10 mm, P1. Daaromheen een rand met 16 roosgeslepen di...
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.
835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.
Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Bolle slavenband met scharnier en bakslot aan de bovenzijde voorzien van briljant geslepen diamanten. Breedte 4,5mm. totaal ca 0,65 ct. ø 59x51mm. ca 14,6 ...
Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Hollands panoramisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 51 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse figuren. Circa 1900. 1x compositie metaal, man met mand. 1x bronzen figuur, man met vaas. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat
Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...
Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.
Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 31 cm. In goede staat.
Karel Appel '68. Epreuve d'artiste. Abstracte figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 52 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...
19e Eeuwse Hollandse theestoof met koperen ketel. Twee-kleurige theestoof. Circa 1860. Afmeting: 68 x Ø 35 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen penkandelaren met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.