Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden Art Deco broche, 585/000, met diamant en onyx. Witgouden rechthoekige broche, opengewerkt met 2 onyxen en 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,47 ct. In de rand rondom de bri...
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormige kop pavé bezet met single cut geslepen diamanten. Tussen de diamanten zitten geelgouden banden. grootte kop 18x12mm. ca 4,2 gram. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een ronde opengewerkte zetkast versierd met draad, bezet met een rond gefacetteerde granaat. ø kop 15 mm. ø55. ca3,9 gram. In zeer goede staat
Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.
Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.