Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse palissanderhouten Lenzkirch klok (Dresdener). Met porselein en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse bronzen stierpendule met Amor. Circa 1870. Verguld en donkerbrons gepatineerd. Behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...
Antieke Duitse eikenhouten Lenzkirch pronk-regulateur met messing beslag. Lenzkirch Million 33646. Circa 1890. Afmeting: 109 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Lenzkirch tafelklok. Onyx met porselein en verguld messing. Circa 1900. Eén wijzer niet origineel. Lenzkirch 1 million 182662. Uurwerk loopt aan. Afmeting: 67 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse Charles Dix porseleinen klok met blindmerk. In de stijl van Jacob Petit. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk...
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge. Met maanstand, seconden-aanduiding, datum en dag-aanduiding. J.S. van Geffen, Amsterdam, met wekker functie, touw mist Afmeting: H 265 cm. In goede sta...
Antieke Franse 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kolompendule. Eerste helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Vlek rechtsboven. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zware vergulde bronzen historisme wandklok met achtdaags-stil uurwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen Charles Dix Cartel tafelklok met console. Blindmerk. Circa 1840. Met floraal goud decor, ranken bovenaan klok beschadigd, verder goed. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtje...
Zeldzame 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok in vorm van een Romeinse zuil. Door Hugh Lough Denrith. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. + datum aanduiding. Afmeting: H 218...
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten vrijslinger met mooie kroon. Origineel. Halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse haan-comtoise met spillegang en peerslinger. Deuren vernieuwd. Schotelvormig wijzerblad. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Franse haan-comtoise met spillegang en peerslinger. Deuren vernieuwd. Les Freres Derrenet a Foncine. Met schotelvormige emaille wijzerplaat. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Franse Tete de Poupée boulle klok door Collier a Paris. Gesigneerd uurwerk Collier a Paris met slagwerk op bel, touwtjesslinger met spillegang. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek Frans porseleinen klokkenstel met compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Bobeches missen. Eén kandelaar beschadigd. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch pendule met vergulde messing ornamenten. Stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse Vernis Martin pendule met verguld brons. Handbeschilderd op goud decor. Licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met messing hoekstukken. Weekloper, halfuur-slag op gong. Circa 1910. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Louis Seize pendule met Korinthische zuilen en feninksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke messing Smith Empire scheepsklok. Mechanisch. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
Duitse Junghans kalenderklok. Circa 1900. Opdraaiveer kapot, verder in goede staat. Afmeting: H 13 cm.
Antieke Franse wekkerklok met rest vergulding. Compositie metaal. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Stuk versiering (rechts) mist. Afmeting: 34 x 30 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse marmeren met onyx pendule. Circa 1900. Acht-daags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. Minimale chips. In goede staat.
Antieke Duitse glazen Jugendstil wandklok met achter-glas-voorstelling. Kunst und Industrie Ausstellung Düsseldorf, 1902. Pfeilkreuz uurwerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse empire comtoise met spillegang. Circa 1820. Afmeting: 43 x 29 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing glaspendule. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Ongemerkt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1900. Weekloper, stil-uurwerk. En een eiken buffetklok. Circa 1920. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw. Frankrijk. Circa 1900. Chip wijzerplaat. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans Napoleon III Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:...
Twee antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateurs. Circa 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse 50-er jaren reiswekker. Merk: Europa 2 jewels Germany. Afmeting: 7,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delige keramieken klokkenstel. Circa 1900. Gemerkt monogram + Rhein. Stil uurwerk. Klok chip + vazen enkele chips. Afmeting: H 16 - 29 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule. Vrouw met boek. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Albast beschadigd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Messing met cloisonné. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse zwart-marmeren pendule met vrouw, boek en kind. Compositie metaal. Circa 1860. Scheurtje marmeren plint zijkant. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 x 49...
Antieke messing nachtwakersklok met florale, ijzeren wandbevestiging. T.H. Hahn's Original Nr. 29187. Sleutel mist. Afmeting: 23 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Franse houtgestoken en gepolychromeerde wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Slinger + gewichten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 63 cm.
19e Eeuwse vergulde Franse empire pendule met officier te paard. Stil uurwerk met touwtjesslinger. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...
19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bij omranding uurwerk enkele haarlijnen. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zwart marmeren klok met graveringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 40 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker staande klok. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal snijwerk. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 212 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaansa mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met spillegang. IJzer + messing wijzerplaat. Eén wijzer! Slagwerk op grote bel. Afmeting: 36 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met floraal intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Ruempol Laren nabouw stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...