Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.