Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Franse rozenhouten bijzettafel met lade, bronzen beslag en floraal intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 113 x 120 x 56 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten tafel. Willem III. Circa 1870. Met massief blad. Op vier-spant poot. Afmeting: L 115 x B 92 x H 68 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met smeedijzeren snorbeslag. Origineel Schnapps-slot. Staande op sledepoten. Afmeting: 138 x 127 x 57 cm.In goede staat.
Grote Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met volle zuilen + console. Circa 1890. Afmeting: 164 x 92 x 25 cm. / 228 x 92 x 25 cm. In goede staat.
Lectuurhouder in Engelse-stijl. Mahoniehout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Afmeting: H 186 x B 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...
Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagiere bijzettafel met floraal intarsia en verguld messing beslag. Circa 1860. Afmeting: 81 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Barok kast. Grafschaft Bentheim. Massief eiken twee-deurs kast met afgeschuinde hoeken. Onder in de voetlijst zit grote lade. Afmeting: B 164 x H 188 x D 63 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten gestoken bidstoel met opbergvak en rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Twee messing Peter Ghyczy design tafels met glazen bladen. Peter Ghyczy - Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 71 x 41 cm. / 45 x 111 x 110 cm. In goede staat.
Grote decoratieve spiegel. Goud/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 140 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.
Franse salontafel. Massief. Circa 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: H 50 x B 82 x L 100 cm. In goede staat.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels. Spanpoot. Sheraton-stijl. Tafel 1: H 53 x Ø 43 cm. Tafel 2: L 68 x B 47 x H 49 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met blauwe velours stoffering. Afmeting: 89 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Spiegel. Louis Philippe. Circa 1880. Lijst van mahoniehout. Afmeting: H 128 x B 60 cm. In goede staat.
Mahoniehout-kleurige Engelse-stijl eethoek met vier stoelen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Tafel met verlengbaar blad. Afmeting: 87 x 45 x 50 cm./ 77 x 155 x 20 cm./ 77 x 200 x 20 cm. In goede s...
Oude mahoniehouten empire tafel. Circa 1820. Lichte beschadigingen. Afmeting: 75 x 134 x 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten commode, waarvan boven gedeelte met glas. Afmeting: H 206 x B 102 x D 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekop salontafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 58 x 126 x 96 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bijzettafel met marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 70 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Mahonie Biedermeier tafel, deels massief. Circa 1820. Met plateau-voet en berenklauwen. Afmeting: H 58 x Ø 71 cm. In goede staat.
Duits boeren biedermeier secretaire van eikenhout. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 95 x 110 x 55 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ladenkast met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 81 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Mooie gave mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 75 x 109 x 76 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse handgestoken Bretonse hangspinde met lade en figuren decor. Circa 1870. Afmeting: 55 x 42 x 19 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse Gründerzeit armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.
Antieke wit gelakte piedestal in Korinthische zuil vorm. Circa 1900. Afmeting: 109 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wortelnoten Willem III rolbureau met drie lades en uitschuifbaar blad. Circa 1860. Afmeting: 137 x 106 x 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Bretterstuhle met guirlandes. Louis Seize. Afmeting: 98 x 44 x 41 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.
Mahonie kast met drie legplanken. Twee-deurig. Uitneembaar. Met glas. Circa 1860. Willem III periode. Afmeting: H 196 x B 116 x D 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten haardscherm met handwerk. Floraal. Afmeting: 103 x 70 x 20 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafel met floraal/olifant decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 x Ø 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Stokje lijst mist. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 82 x 42 cm./79 x 82 x 84 cm.
Hoge Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 82,5 x 32 x 37 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse kinderstoel van zachthout. Hout gepind. Afmeting: 121 x 40 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 100 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Sloten vernieuwd. Afmeting: 80 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten gestoken Henri Deux kast met renaissance decor, ranken/ruiter bij kasteel. Afmeting: 235 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe hoekkast met één deur en twee lades. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 161 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lade. Circa 1860. Afmeting: 197 x 110 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Indonesische houtgestoken piedestal met ranken/vogels/fabel figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 20-er jaren Barok-stijl glaskast met lade, schappen, klauwpoten en ranken. Afmeting: 192 x 112 x 53 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.