Diese Webseite verwendet Cookies

49. Juliveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red 1364
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
W.J. Rangé, Schelpenvissers 1371
W.J. Rangé, Schelpenvissers

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien 1382
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1218
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen 1229
Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit 1237
Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen 1267
J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Jan Visser, Portret van boer met pijp 1282
Jan Visser, Portret van boer met pijp

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis 1331
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Bruinsma, Wintergezicht 1360
Bruinsma, Wintergezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Onduidelijk, Vaas met bloemen 1361
Onduidelijk, Vaas met bloemen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Febernes + Knaake, Violen + landschap 1353
Febernes + Knaake, Violen + landschap

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee 1356
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij 1357
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Ergebnis:

20 EUR