Diese Webseite verwendet Cookies

49. Juliveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1000
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug 1001
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Ergebnis:

350 EUR

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder 1002
Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
Willem de Klerk, Panoramisch landschap 1003
Willem de Klerk, Panoramisch landschap

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
German Grobe, Platbodem in de branding 1004
German Grobe, Platbodem in de branding

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Ergebnis:

500 EUR

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1006
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Startpreis 700 EUR
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina 1007
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
Startpreis 2.000 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1008
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed 1009
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

Ergebnis:

1.400 EUR

A.J. Zwart, de Peel 1010
A.J. Zwart, de Peel
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1011

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen 1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht 1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

Ergebnis:

700 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree 1014
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startpreis 850 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1015
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startpreis 600 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen 1016
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startpreis 1.500 EUR
Albertus Verhoesen, Hollands landschap 1017
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Startpreis 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen 1018
Startpreis 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap 1020
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap

Ergebnis:

400 EUR

Gesigneerd, Figuren met paarden 1021
Gesigneerd, Figuren met paarden
Startpreis 300 EUR
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif 1023
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

Ergebnis:

180 EUR