Religieus eivormig object, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. I...
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Met merkteken. Afmeting: H 17 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...
Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...
Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met krab en baars decor. Beschadigd. Afmeting: 5 x Ø 27,5 cm. In matige staat.
Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...