Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee Chinese vazen
Ergebnis: 120 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met landschap decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Witgouden oorhangers met tanzaniet en diamant
Startpreis 1.200 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant en tanzaniet. Fijne klapcreolen bezet met diamanten en voorzien van een rozethanger met in het midden een ovaal gtefacetteerde tanzaniet en een rand met diam...

Witgouden choker met parel&diamant
Startpreis 420 EUR

Witgouden choker, 585/000, met parel en diamant. Y-collier met cobraschakel voorzien van een ovaal gecontourneerd witgouden element versierd met grote parel, ø 8,5mm, en 4 singlecut geslepen diamanten...

Twee zilveren doosjes
Ergebnis: 45 EUR

Twee zilveren doosjes, 925/000, een ovaal model met scharnierend deksel en een versiering met bloemen, 4,5x3,5x2cm, en een rechthoekig doosje met vergulde binnenkant en scharnierend deksel, langs de z...

6 Zilveren vorken en 6 zilveren lepels
Ergebnis: 200 EUR

Lot met zilveren vorken en lepels, 833/000 model Hollands glad, 21 cm. totaal ca 569 gram. Tanden van de vorken wat afgesleten, verder in goede staat

Kristallen koekjespot met zilver
Ergebnis: 100 EUR

Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...

Antieke haardset + kolenkit
Ergebnis: 60 EUR

Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.

2 Stel zilveren breidoppen
Startpreis 60 EUR

Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...

Bronzen boekensteun, Paardenhoofd
Ergebnis: 130 EUR

Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Stier
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese censers
Startpreis 80 EUR

Twee oude Chinese censers met bodemmerk. Foo-hond + feninks decor. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.

Djokja zilveren onderzetters
Ergebnis: 100 EUR

Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat

Gestoken figuur
Ergebnis: 100 EUR

J. Dollilar? Notenhout gestoken figuur met benen? gezicht. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Koperen samovaar
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Zilveren tafelbel
Startpreis 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Startpreis 1.200 EUR

Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.

Twee delen Zweeds glaswerk
Startpreis 100 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Startpreis 450 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Zilveren soepsleef
Ergebnis: 90 EUR

Grote zilveren soepsleef, 833/000, met en rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: Martinus Cranen, Breda. jl.:IJ: 1833. lengte 30 cm. ca 145 gram. In goede staat

J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden
Ergebnis: 450 EUR

J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.

Drie glazen kandelaren
Ergebnis: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.

Grote ovaal-vormige kroonluchter
Ergebnis: 150 EUR

Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.

Set tafellampen met kap
Startpreis 75 EUR

Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.