Twee Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met landschap decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant en tanzaniet. Fijne klapcreolen bezet met diamanten en voorzien van een rozethanger met in het midden een ovaal gtefacetteerde tanzaniet en een rand met diam...
Witgouden choker, 585/000, met parel en diamant. Y-collier met cobraschakel voorzien van een ovaal gecontourneerd witgouden element versierd met grote parel, ø 8,5mm, en 4 singlecut geslepen diamanten...
Twee zilveren doosjes, 925/000, een ovaal model met scharnierend deksel en een versiering met bloemen, 4,5x3,5x2cm, en een rechthoekig doosje met vergulde binnenkant en scharnierend deksel, langs de z...
Lot met zilveren vorken en lepels, 833/000 model Hollands glad, 21 cm. totaal ca 569 gram. Tanden van de vorken wat afgesleten, verder in goede staat
Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
Twee paar zilveren breipendoppen, 833/000. Stel zilveren breipendoppen met floraal decor en fijne ketting. Wat gedeukt. 4,5cm. Totale lengte met ketting 35 cm. En een stel breipendoppen, strak model m...
Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese censers met bodemmerk. Foo-hond + feninks decor. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.
Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat
J. Dollilar? Notenhout gestoken figuur met benen? gezicht. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat
Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote zilveren soepsleef, 833/000, met en rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: Martinus Cranen, Breda. jl.:IJ: 1833. lengte 30 cm. ca 145 gram. In goede staat
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.